Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 september 2010
Klubbad för
VÄSKA, CHRISTIAN LOUBUOTIN Loubette Large RD48 Burgundy V71vinröd skinnlack 34x23x10 cm dustbag
PORTFÖLJ, MULBERRY mellanbrunt läder präglat läder (Kenya) 36x28x5 cm väskan lagad vid handtagets ena sida
VÄSKA, GUCCI brun/beige tyg /läder 42x30x9 cm från slutet 1990-tal något slitage tillbehör: mobiltelefons fodral avknäppbar på sidan