Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 september 2010
COLLIER, NORDISKA KOMPANIET 2-radigt gula plast pärlor/ lås strass 38 cm orginalask från NK
Accessoarer Bälten
SKÄRP, ESCADA/Elements Svart ressat läder/gul metallkedja bredd 4 cm längd 80-85 cm
VÄSKA, MALENE BIRGER svart läder/det. i skinnlack vitmetall detaljer 32x35x9 cm dustbag
VÄSKA, DOLCE&GABBANA Svart läder/svart pony skinn (något slitet på baksidan) vitmetalldet. leopard mönstrat foder 38x24x13 cm dustbag
VÄSKOR, JUST CAVALLI/ Roberto Cavalli svart mocka med broderier i olika blommönster 40x30x10 cm
Kläder Jackor
MOCKAPÄLS, AMORESS svart lamm mocka med krage och muddar i silverräv st S/36-38 kemtvättad
Accessoarer Övrigt
LIGHTER CASE, GUCCI hållare för bictändare orginalask kvitto från Guccibutiken på Birger Jarlsgatan finns
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI beige/brun gg tyg/läder 6 st kontokorts fack+ 2s sedelfack 10x8 cm visst slitage orginalask och kvitto från Guccibutiken /Birger Jarlgatan
Accessoarer Övrigt
NYCKELHÅLLARE, GUCCI brunt läder/röd-grön ran 9x6 cm för 4 st nycklar orginalask kvitto från Gucci butiken Birgr Jarlsgatan
VÄSKA, JIMMY CHOO svart läder/mocka 37x23x19 cm 3 av 4 fästen vid handtag har lossnat något
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS La Promenade de Longchamp/Philippe Ledoux 100% siden 90x90 cm roströd/vit/guld
Accessoarer Glasögon
GLASÖGON, DOLCE&GABBANA DG 1000 A92 slipade glas -2,5 vitmetallbågar med DG strass på sidan etui
SOLGLASÖGON, SALVATORE FERRAGAMO 2089480/13 61 16 120 svarta bågar/ glas några repor etui och putsduk