Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 augusti 2010
Klubbad för
Accessoarer Bälten
SKÄRP, MULBERRY grönt flätat läder total längd 100 cm bredd 3,5 cm Skärp, Mulberry
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS Etriers/Francoise de la Perriere 100% siden 90x90cm creme/svart/röd/guld några fläckar
VÄSKA, GUCCI mod. Abbey beige/brun tyg gg brunt läder/gulmetalldetaljer 25x12x7 cm
Keramik Figuriner
FIGURIN i form av stående inuitflicka. Av Vicke Lindstrand, UE.Signerad V.L UE. Ett smärre nagg på huvudet. Höjd 32, 5 cm. Glaserat lergods.
Visa varaSmycken Örhängen
ÖRHÄNGEN, THOMAS SABO sterlig silver med imitationspärlor/ gröna stenar (för hål) 4,5 cm långa originalpåse