1041 - 1060 av 1 343
1...525354...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 augusti 2010

Klubbad för

Ring, vitguld med diamant ca 0,02ct 18K Ø16 3/4 2,8g

Utrop: 950 kr

Damur, Fusion 18K med X-länks armband 18K 17,5cm, manuell, plastglas, repor i glaset, bruttovikt 15,7g

Utrop: 2 900 kr

Damur, Zenith 18K med doublélänk, ställbar länk, manuell, plastglas, små repor i glaset

800 kr

Utrop: 950 kr

Parti guld, 18K graverat/defekt 9,5g

Utrop: 2 300 kr

Hänge, 18K graverat 35,7g

Utrop: 8 700 kr

Halskedja, Pansar 18K 55cm 99,4g

Utrop: 24 000 kr

Halskedja, Ankarlänk 18K 60cm 130,3g

Utrop: 32 000 kr

Parti guld, 18K defekt 13,7g

Utrop: 3 200 kr

Örhängen, ett par med blå stenar och diamanter 16x ca 0,005ct 18K 2g

1 100 kr

Utrop: 750 kr

Ring, med diamanter 19 x ca 0,01ct 18K Ø18 4,6g

1 300 kr

Utrop: 1 700 kr

Ring, med blåa stenar och diamanter 5 x ca 0,005ct 18K Ø18 1/2 1,7g

475 kr

Utrop: 550 kr

Ring, med stenar 18K Ø17 1/2 2,9g

Utrop: 800 kr

Parti guld, 18K defekt 6,3g

Utrop: 1 400 kr

Parti guld, 18K defekt 7,9g

Utrop: 1 900 kr

Parti guld, 18K defekt/graverat 56,8g

Utrop: 13 800 kr

Fickur, två boetter 14K, små bucklor i boetterna

3 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld, 18K 21,2g

Utrop: 5 100 kr

Ring, Bismarck 18K Ø17 1,6g

Utrop: 475 kr

Parti guld, 18K defekt 1,5g

Utrop: 350 kr

Örhängen, ett par med lila stenar 18K 6,5g

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr