1001 - 1020 av 1 343
1...505152...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 augusti 2010

Klubbad för

Damur, Rolex Datejust, stål/guld, pärlemourtavla diaindex & diakrans ej orginal, Stål/guld 14K, kort länk ca 14,5cm, plexiglas, repor i glaset, 6056096

Damur, Tissot, T631.185.51, med extralänkar, repig, safirglas, viklås, stål, quartz, i box

Utrop: 850 kr

Herrur, Breitling Chronograph, Automatisk, i stål, Pilotlänk stål, Ref:A13355, Sn:249265, Viklås, datum, krona ej orginal, defekt, urtavla smutsig lite missfärgad, ca 18cm.

10 000 kr

Utrop: 15 000 kr

Herrur, DKNY, quartz, stål doublé, NY-1037 mineralglas, ca 21cm viklås

Utrop: 600 kr

Herrur, Certina ds, kronograf , safir, stål, ca 19cm,7003, 100M

400 kr

Utrop: 300 kr

Herrur, Breitling Chronomat, Ref: B13050, Snr:111230, datum, guld riders, safirglas, ej orginallänk ca 18cm, vidring defekt

Utrop: 10 000 kr

Damur, Tissot 18K, graverad, läderarmband

1 400 kr

Utrop: 950 kr

Herrur, Seiko Automatic Diver, stål, snr:840861, Refnr: 7S26-0040, safirglas, ca 17,5cm

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Herrur, Rolex datejust Oyster Perpetual, diamantindex, guldring, jubiléelänk guld/stål ca18cm, ref:16030 snr. 9175997. plexiglas repor i glaset

14 500 kr

Utrop: 16 500 kr

Damur, Geneve, 14K, diamantkrans ca66 x ca 0,01ct, band 14K, lås defekt, pärlemorurtavla

Utrop: 5 200 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Kamerahus Nikon F100 US2169219, 1st Objektiv Nikkor ED AF-S 28-79mm snr:220694

5 800 kr

Utrop: 7 000 kr

Pantvaror Elektronik

Ipod, nano, 8G, mod A1320, snr:YM942WH272A, laddare, kablage, manual, i ask

Figurin, Lisa Larsson, höjd 15cm

1 800 kr

Utrop: 500 kr

Tavla, olja på pannå, sign. I.Morsing 58, 24x41cm

2 600 kr

Utrop: 350 kr

Tavla, Etsning, sign. Erik Olsson Sanda 65, 22,5x50cm, bakstycke trasig

350 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Bornholm "sverige", MP 3180/4, brun och blå glasyr, höjd 40cm

Utrop: 250 kr

Tavla, Litografi, Jockum Nordström "Vi bor på kontoret", Sign. och num:85/140 Jockum 1999, 51x70cm

5 000 kr

Utrop: 5 200 kr

Tavla, Kabaré, blandteknik, sign. Hadar, Paris -53 , 48x38cm

Bordsur, i marmor och mässing, höjd 44cm.

1 500 kr

Utrop: 1 100 kr

Ljusstakar, ett par i Mässing, höjd ca20cm

375 kr

Utrop: 800 kr