Avslutad | Pant – Tisdag 3 augusti 2010
Damur, Rolex Datejust, stål/guld, pärlemourtavla diaindex & diakrans ej orginal, Stål/guld 14K, kort länk ca 14,5cm, plexiglas, repor i glaset, 6056096
Visa varaPantvaror Klockor
Damur, Tissot, T631.185.51, med extralänkar, repig, safirglas, viklås, stål, quartz, i box
Herrur, Breitling Chronograph, Automatisk, i stål, Pilotlänk stål, Ref:A13355, Sn:249265, Viklås, datum, krona ej orginal, defekt, urtavla smutsig lite missfärgad, ca 18cm.
Herrur, Breitling Chronomat, Ref: B13050, Snr:111230, datum, guld riders, safirglas, ej orginallänk ca 18cm, vidring defekt
Herrur, Seiko Automatic Diver, stål, snr:840861, Refnr: 7S26-0040, safirglas, ca 17,5cm
Herrur, Rolex datejust Oyster Perpetual, diamantindex, guldring, jubiléelänk guld/stål ca18cm, ref:16030 snr. 9175997. plexiglas repor i glaset
Damur, Geneve, 14K, diamantkrans ca66 x ca 0,01ct, band 14K, lås defekt, pärlemorurtavla
Pantvaror Kamera
Kamera, Kamerahus Nikon F100 US2169219, 1st Objektiv Nikkor ED AF-S 28-79mm snr:220694
Pantvaror Elektronik
Ipod, nano, 8G, mod A1320, snr:YM942WH272A, laddare, kablage, manual, i ask
Visa varaPantvaror Konst
Tavla, Litografi, Jockum Nordström "Vi bor på kontoret", Sign. och num:85/140 Jockum 1999, 51x70cm
Tavla, Kabaré, blandteknik, sign. Hadar, Paris -53 , 48x38cm