Avslutad | Pant – Tisdag 27 juli 2010
Herrur, Boss modell HB.15.1.14.2021 snr 2.193.648,quartz, kronograf, datum, läderband 25cm med manual samt box
Herrur, Breitling Navitimer modell A35350 serienummer 424495 kronograf, datum, manual, chronometre intyg, certifikat 2005, med pilotlänk 19cm, orginalbox, ytterkartong, extralänkar
Herrur, Certina DS First quartz, kronograf, safirglas, modell 541.7184.42 med stållänk 16,5cm med extralänkar i box med manual, Nyskick
Elgitarr, Fender Stratocaster USA Snr Z4171780 i hårt squier fodral, saknar bakplatta, mindre lackskador
Pantvaror Elektronik
Laptop, bärbar dator Compaq CQ60/2CE8447J67 med laddare samt cd-skivor och manual
Pantvaror Elektronik
Laptop, Bärbar dator Acer modell Aspire 5315ICL50 snr LXALCOY3258121100C1601 med laddare, manual
Glas, Vas/Karaff (lite naggad) med lock av Backström / Kosta Boda nr 206868002 höjd 43cm
Dykur, Citizen 200M modell 5502-F60239 TA serienr 302170, gummi armband 27cm, repigt glas, batteribyte behövs