81 - 100 av 290
1...456...15 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 23 maj 1998

Klubbad för

FICKUR, 14K guld, går ej, bucklor, glas och sarg saknas.

400 kr

Utrop: 500 kr

DE PICIOTTO, damur, doublé, läderband, pärlemor tavla, quartz, ask

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

SEIKO, herrur, quartz, doublé, hardlexglas, doublélänk, oanvänd.

Utrop: 750 kr

Utrop: 750 kr

Klockor Citizen

CITIZEN, herrur, stål, kronograf, world time

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

ROLEX, herrur, kronograf, stål, plexiglas, manuell, 1920-tal.

Utrop: 58 000 kr

BREITLING, Chronomat, herrur, stål, automatisk, safirglas, krona skadad.

Utrop: 12 500 kr

OMEGA, fickur, 18K guld, savonett.

2 500 kr

Utrop: 2 900 kr

Klockor Rado

RADO, Ceramica, midsize, quartz, defekt lås + glas

Utrop: 4 500 kr

LH, herrur, 14K guld, 18K guld klockband, utan glas, quartz

Utrop: 4 000 kr

Klockor Chopard

CHOPARD, damur, 18K guld, manuell 1950-tal.

6 000 kr

Utrop: 6 800 kr

LONGINES, herrur, doublé, quartz, läderband, etui.

Utrop: 2 200 kr

ZENITH FICKUR, silver med niello.

650 kr

Utrop: 600 kr

FICKUR, 14K guld, gravyr på innerboett.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

DAMUR, 14K guld med diamanter ca. 0.56 ct. manuell

Utrop: 4 000 kr

HERRUR, 18K guld, länk 18K guld, automatisk, plexiglas.

Utrop: 4 900 kr

OMEGA, herrur, 18K guld, länk 18K guld, automatisk plexiglas.

4 800 kr

Utrop: 5 000 kr

Klockor Patek Philippe

PATEK PHILIPPE, Nautilus, herrur, guld / stål, automatisk, safirglas, 2st. länkbitar

Utrop: 80 000 kr

OMEGA, de Ville, 18K guld, quartz, vikt 75.0 g

Utrop: 9 000 kr

CARTIER, 21, stål / doublé, quartz

Utrop: 4 500 kr