Avslutad | Klockor – Lördag 23 maj 1998
Klubbad för
Klockor Raymond Weil
RAYMOND WEIL, BRAUN, COINKLOCKA, 6 stycken, silver och silver förgylld, doublé, metall, silverkl. går ej
OMEGA, damur, 18K guld, ca. 1960-tal, manuell, fasettslipat safirglas, X - länk 18K guld.
OMEGA, Constellation, Calendar, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, 1960-tal.
TISSOT, seastar seven, 18K guld, gravyr, länk 18K, "X-länk", manuell.