1221 - 1240 av 1 254
1...616263 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juli 2010

Klubbad för

Herrur, Sector 340 Quartz datum snr:3253340015-06887

475 kr

Utrop: 475 kr

Herrur, Certina manuell med gravyr 18K i boett något skadad bakboett plastglas etui

1 700 kr

Utrop: 1 400 kr

Herrur, Skagen Denmark datum med läderband snr: 294LSLW Quartz

425 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld, graverat 18K 8,1g

Utrop: 2 000 kr

Ring, skev Ø19 1/4 18K 1,8g

Utrop: 450 kr

Ring, med sten skev Ø20 1/4 18K 4,7g

Utrop: 1 200 kr

Ring, graverad 18K 3,7g

Utrop: 950 kr

Örhängen, 1 Par Bismarck 18K 1,7g

Utrop: 550 kr

Ring, Ø17 3/4 18K 9,5g

Utrop: 3 000 kr

Ring, skev Ø17 1/4 18K 2,8g

600 kr

Utrop: 700 kr

Hänge, med sten 18K 0,6g

150 kr

Utrop: 175 kr

Hänge, bokstaven J 18K 0,2g

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, graverade ringar 18K 4,2g

Utrop: 1 100 kr

Hänge, med diamant 1x ca0,01ct 18K 0,4g

Utrop: 150 kr

Klarinett, B&G i etui Snr: 239384

450 kr

Utrop: 200 kr

Klarinett, Couesnon & CIE Á PARIS made in Franch i etui bruksslitage

225 kr

Utrop: 250 kr

Glasvas, signerad Kosta 81 -434 G.Wärff H: 29cm

600 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Elektronik

GPS, Garmin Nuvi 660, med väska, cd-skiva, böcker och sladdar i box, ej funktionsgaranti

1 200 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, SonyEricsson W880i, m. laddare,USB, hörlurar, instruktionsböcker,cd-skiva i kartong, ej funktionsgaranti

550 kr

Utrop: 600 kr

Skulptur, i brons på marmorfot Jan Naliwajko, "Wilhelm Tell" Sign: Naliwajko 798 2 H: 25cm

850 kr

Utrop: 800 kr