Avslutad | Pant – Tisdag 20 juli 2010
Herrur, Arctos 14K quartz, repigt plastglas, sliten krona, armband doublé bruttovikt: 56,9g
Herrur, Certina New Art 14K automat med gravering, repigt plastglas, trasigt läderarmband bruttovikt: 38,5g
Damur, Raymond Weil Parsifal quartz 18K snr: 951 ref: 10818, pärlemortavla, diaindex, diakrans samt diamanter på horn, länk 18K med diamanter 15cm, sten saknas på krona, batteribyte behövs, box och certifikat (-99)
Visa varaPantvaror Diverse musik
Elgitarr, Epiphone SG med stötskador på kroppen snr: EE03091229 i mjukt fodral
Audiomixer, Soundcraft Compact 4 snr:RW5677EU168369 med manual och sladd i kartong ej funktionsgaranti
Elgitarr, Reno skadad i lacken samt runt mickarna en volymknapp bytt i mjukt fodral
Elgitarr, Reno lackskador glapp i mickreglaget vänsterfattad men högersträngad i mjukt fodral samt sladd
Pantvaror Elektronik
Skivspelare, Lenco Modell L3806 snr:7098343001807 med instruktionsbok i kartong ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
Mobil, HTC Diamond Touch 2 Imei 356158027829304 något repig med cd-skiva och handsfree i kartong ej funktionsgaranti
Pantvaror Kamera
Digitalkamera, Canon Ixus 95 IS snr:8236019549 med laddare, manual, kablar och SD Kort 8GB ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
Bärbar Dator, Asus 1008Ha snr: 960AAS264827 vn:3122 i sleave med laddare, instruktionsbok samt programvara ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
DVD Brännare, extern Samsung model SE-S084 snr:08996RIS400235D med usb sladd ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
PSP, PlayStationPortable 3004 med 1 spel, laddare, manual i kartong snr: HC1187445 FUNGERAR EJ
Glasvas, höjd ca 12,5cm Boda Ulrica Hydman Vallien nr 47867 små nagg på sida och botten