381 - 400 av 1 254
1...192021...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juli 2010

Klubbad för

Halskedja, Pansar 18K 46cm 6,9g

Utrop: 1 800 kr

Hänge, Kors 18K 1,1g

Utrop: 350 kr

Parti guld, 21K defekt 37,1g

Utrop: 11 000 kr

Armringar, 2st 21K caØ7cm 20,4g

Utrop: 6 000 kr

Armringar, 2st 21K caØ7cm 20g

Utrop: 5 900 kr

Armringar, 2st 21K med stenar caØ6,5cm 22,8g

Utrop: 6 700 kr

Hänge, 18K med stenar varav en fattas 7g

1 600 kr

Utrop: 1 700 kr

Klocklänk, X-länk 18K bredd cirka 4,3cm längd cirka 9cm och 10cm 207,3g

Utrop: 50 000 kr

Herrur, Omega Constallation Electronic f 300 Hz 18K med repigt plastglas urtavla, skadad små nagg och repor på boett, går ej, ej funktionsgaranti bruttovikt 59,2g

5 300 kr

Utrop: 4 600 kr

Knappar, Manchettknappar, trefärgade 18K detaljer i borstat guld 6,5g

Utrop: 2 100 kr

Ring, vitguld 10K med diamanter 5xca0,04ct inneslutningar Ø17 0,8g

300 kr

Utrop: 275 kr

Hänge, vitguld 18K 7,9g

Utrop: 2 600 kr

Hänge, vitguld 18K 8g

Utrop: 2 800 kr

Damur, Certina 18K nr 565202 manuellt, skadad urtavla med X-länksarmband med stav 18K 18cm bruttovikt 25,1g

3 300 kr

Utrop: 3 500 kr

Armband, X-länk med stav 18K bredd cirka 6,4cm längd cirka 19cm 204,5g

Utrop: 50 000 kr

Armring, vitguld 18K med diamanter 14xca0,01ct skev i form 47,1g

Utrop: 11 800 kr

Armband, 18K halvstelt, små skador i länk 18,5cm 65,2g

Utrop: 15 800 kr

Parti guld, trefärgat 18K defekt, med stenar 29,7g

Utrop: 7 200 kr

Halskedja, Singapore cirka 21K trasig 64,5cm 6,9g

Utrop: 2 000 kr

Parti guld, 18K defekt, med diamanter 25xca0,01ct 11,3g

Utrop: 2 800 kr