Avslutad | Pant – Tisdag 20 juli 2010
Klubbad för
Herrur, Omega Constallation Electronic f 300 Hz 18K med repigt plastglas urtavla, skadad små nagg och repor på boett, går ej, ej funktionsgaranti bruttovikt 59,2g
Damur, Certina 18K nr 565202 manuellt, skadad urtavla med X-länksarmband med stav 18K 18cm bruttovikt 25,1g