21 - 40 av 1 254
123...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juli 2010

Klubbad för

Halskedja, Singapore 42cm med hänge 18K 3,0g

Utrop: 700 kr

Collier, 18K 43cm 16,6g

Utrop: 3 900 kr

Ring, med röd sten 18K Ø 17 2,8g

Utrop: 750 kr

Brosch, defekt lagning, 18K nål ej guld, 7,0g

Utrop: 1 600 kr

Damur, Alltime manuell 18K med armband Bismarck 18K 16cm bruttovikt 18,9g

2 700 kr

Utrop: 2 300 kr

Ring, med grön sten 14K Ø 16 1/2 6,8g

Utrop: 1 300 kr

Slät ring, vitguld, graverad, 18K Ø 18 2,8g

Utrop: 650 kr

Armband, Ärtlänk med berlock 18K 18,5cm 2,5g

500 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld, defekt 18K 5,6g

Utrop: 1 300 kr

Medaljong, Hänge/brosch 14K mönstrad 6,8g

Utrop: 1 300 kr

Halskedja, Venezia 18K 39cm 3,2g

Utrop: 750 kr

Parti guld, defekt, stenar och pärlor 18K 5,5g

Utrop: 1 200 kr

Parti guld, defekt 18K 28,0g

Utrop: 6 200 kr

Collier, 14K 24,7g

Utrop: 4 600 kr

Armband, med elefanter, defekt små skador 14K 20cm 25,3g

Utrop: 4 700 kr

4 Ringar, 14K, defekt en saknar sten, Ø 17 1/2-18 6,1g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, ett par med pärlor 18K 2,9g

700 kr

Utrop: 800 kr

Armband, X-länk med stav 18K 19cm 11,0g

Utrop: 2 600 kr

Armband, Figaro 18K 19cm 6,4g

Utrop: 1 500 kr

Halskedja, Venezia 18K 45cm 2,7g

Utrop: 650 kr