321 - 340 av 1 254
1...161718...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juli 2010

Klubbad för

Ring, med sten 18K Ø 16 3/4 3,1g

Utrop: 900 kr

Ring, vitguld med diamant ca 0,15ct enligt gravyr 18K Ø 17 1,8g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring, vitguld med blå sten och 16 små diamanter, defekt skadade diamanter, 18K Ø 15 1/2 3,8g

Utrop: 1 300 kr

Parti guld, defekt, stenar, pärlor, gravyr 18K 9,3g

Utrop: 2 300 kr

2 Hängen, defekta 18K 1,8g

Utrop: 450 kr

Hänge, 14K 0,9g

Utrop: 175 kr

Skedar, 10 Kaffeskedar modell Svenska floran i silver 98mm

275 kr

Utrop: 50 kr

Silver, Fat i silver L:19,5cm B:14cm vikt 138,9g

375 kr

Utrop: 50 kr

Silver, Gräddkanna H:8cm vikt 139,9g

375 kr

Utrop: 50 kr

Silver, Fat på fot L:38,5cm B:30,5cm H:11cm vikt 931,4g

4 300 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Breitling Chonomat ref D13050-1 snr 12482 stål/ guld, kronograf automat datum med pilotlänk 17cm

14 400 kr

Utrop: 13 800 kr

Herrur, Certina 18K med integreradelänk 18K 19,5cm, quartz, plexiglas snr 4010 214 194422, defekt skador på länk och glas

8 500 kr

Utrop: 9 800 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera, Kodak EasyShare M883 8mp med laddare och väskan

425 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, 13 Djupa tallrikar Ø 20,5cm, små nagg, Rörstrand Blå Eld

550 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, 13 Assietter Ø 19cm, små nagg Rörstrand Blå Eld

550 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, 13 Mat tallrikar Ø 23cm, små nagg, Rörstrand Blå Eld

650 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, 12 Mat tallrikar Ø 25,5cm, små nagg, Rörstrand Blå Eld

900 kr

Utrop: 50 kr

Skål, B:11cm L:20cm, liten missfärgning, Rörstrand Blå Eld

550 kr

Utrop: 50 kr

Kanna, H:16cm Rörstrand Blå Eld

600 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, 3 Uppläggninsfat 16,5cm - 23,5cm - 25,5cm, små nagg Rörstrand Blå Eld

650 kr

Utrop: 50 kr