Avslutad | Moderna – Lördag 14 augusti 2010
Klubbad för
ALLIANSRING, 18K vitguld, 7 briljanter 0,14 ctv enligt gravyr, ca TW/VS, en skadad, stl 15,75 mm, vikt 4,2 g, Engelbert 1977.
ARMBAND, sterlingsilver, 3 berlocker, längd 19,5 cm, "Branded" Gucci, påse, ytterbox.
RING, 18K guld, opal, 2 briljanter ca 0,12 ct, ca W/VS (1 nagg), 15,5 mm 6,3 g, signerad Liljedahl 1974.