901 - 920 av 1 453
1...454647...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2010

Klubbad för

Parti guld, 18K 39,4g

7 500 kr

Utrop: 8 500 kr

Halskedja, 18K Ormlänk 46cm 12g

Utrop: 2 800 kr

Berlocker, 4st 18K 4,6g

Utrop: 1 400 kr

Ring, 18K med diamantca 0,001ct Ø171/2 1,3g

Utrop: 400 kr

Pantvaror Elektronik

Ipod, Nano 8gb i ask

600 kr

Utrop: 650 kr

Ring, 18K med diamanter 5xca 0,16ct Ø17 7g

Utrop: 4 600 kr

Ring, 18K med stenar Ø17 2,5g

Utrop: 750 kr

Ring, 14K med stenar/en saknas Ø161/2 2,2g

Utrop: 400 kr

Halskedja, 18K Cordell 40cm 10,6g

Utrop: 2 500 kr

Halskedja, 18K Ankarlänk 42,5g

Utrop: 9 800 kr

Brosch, 18K med dia 1xca0,03ct 2xca0,01ct (SAS) 2,2g

Utrop: 500 kr

Set, Ring ställbar skena, ett par örhängen med stoppers lägst 18K 9,5g

Utrop: 2 600 kr

Örhängen, ett par ngt skeva stift, lägst 18K 8,2g

Utrop: 2 300 kr

Halskedja, okänd modell 54,5cm 14K 7,9g

Utrop: 1 500 kr

Ring, 18K/ stål med diamant 1xca 0,22ct graverad, slitage Ø 19 3/4.bruttovikt 26,3g

Utrop: 4 500 kr

Ringar, 2st (en ring bismarck,en med diamanter 30xca 0,005ct, graverad) Ø 16 1/2-16 3/4. 1 Hänge 18K 6,4g

Utrop: 2 000 kr

Parti guld, 18K skador 14,1g (armbandet 19,5cm)

2 700 kr

Utrop: 3 100 kr

Ringar, 2st 18K graverade 14,6g

2 800 kr

Utrop: 3 200 kr

Halskedja, Figaro 50cm Hänge 18K 24g

Utrop: 5 600 kr

Ringar, 2st 18K Ø17 19 5,2g

Utrop: 1 600 kr