Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2010
Klubbad för
Damur, Cartier Must 21 quartz, ref nr 1330-PL19573 bicolour 19 cm med certifikat stämplat 1995 i box repa på glasringen
Elgitarr, Epiphone Gibson Special model J 97100252 lackskadad med trasigt fodral
Pantvaror Elektronik
Radio, JVC CD Portable RD-HA3, s/n 153C2550 med sladd, adapter, manual och fjärrkontroll
Figurin, i Parian Gustafsberg " Kan du inte tala " 27,5 cm x 17 cm , liten nagg på sockeln