301 - 320 av 1 453
1...151617...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2010

Klubbad för

Ring, med diamanter 6 x ca 0,01 ct 18K Ø 18 3,5 g

Utrop: 1 200 kr

Silver, 12 Kaffeskedar 122 mm modell Olga i etui

900 kr

Utrop: 650 kr

Silver, Dopmugg, 2 Sillgafflar 102 mm

375 kr

Utrop: 125 kr

Silver, 12 Kaffeskedar 117 mm

400 kr

Utrop: 350 kr

Silver, 7 Kaffeskedar 112 mm, 3 Teskedar 120 mm

550 kr

Utrop: 225 kr

Damur, Certina 14K quartz med X-länk 18K 15 cm bruttovikt 17,4 g

2 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Herrur, Invicta Professional 8932A, 660ft-200M quartz med stållänk 19 cm

550 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Diesel DZ-1113, s/n 250711 quartz med läderarmband

550 kr

Utrop: 600 kr

Damur, Cartier Must 21 quartz, ref nr 1330-PL19573 bicolour 19 cm med certifikat stämplat 1995 i box repa på glasringen

Utrop: 6 100 kr

Herrur, Tissot Seastar Seven 18K manuell kronan ej guld (315T)

Utrop: 2 300 kr

Klockarmband, 18K 17 cm 44,9 g

8 500 kr

Utrop: 9 800 kr

Bouzoci, med mjukt fodral

550 kr

Utrop: 75 kr

Elgitarr, Epiphone Gibson Special model J 97100252 lackskadad med trasigt fodral

Utrop: 2 100 kr

Pantvaror Elektronik

Radio, JVC CD Portable RD-HA3, s/n 153C2550 med sladd, adapter, manual och fjärrkontroll

650 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

GPS, Sony nav-u NV-U50 s/n 1609410 med kablar manual i kartong

Utrop: 850 kr

Figurin, i Parian Gustafsberg " Kan du inte tala " 27,5 cm x 17 cm , liten nagg på sockeln

1 600 kr

Utrop: 500 kr

Ring, med diamanter 9 x ca 0,03 ct + 18 x ca 0,01 ct 18K Ø 14 3/4 5,1 g

Utrop: 1 800 kr

Ring, vitguld med diamant 1xca0,21ct (enl. gravyr) Ø17¾ 18K 2,3g

Utrop: 2 800 kr

Ring, vitguld med diamant 1xca0,10ct Ø17½ 18K 3g

1 250 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring, vitguld med diamant 1xca0,82ct (enl gravyr) Ø17¾ 18K 3,2g

12 600 kr

Utrop: 12 900 kr