Avslutad | Pant – Tisdag 1 juni 2010
Klubbad för
Taklampa, Jugend, koppar med glaskupa, höjd förutom kedjor ca 17cm, diameter ca 24cm, elektrifiserad, ej funktionsgaranti, skador
Korkskruv, i form av nyckel,längd ca 13,5cm märkt Delaware, Calmare, märkt Svenskt Tenn, GAB, repor