521 - 540 av 877
1...262728...44 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 juni 2010

Klubbad för

Taklampa, Jugend, koppar med glaskupa, höjd förutom kedjor ca 17cm, diameter ca 24cm, elektrifiserad, ej funktionsgaranti, skador

425 kr

Utrop: 300 kr

Skål, Keramikskål Rörstrand, höjd ca 6cm, diameter ca 20cm. Märkt med firmanamn

50 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Liggande lejon, Royal Copenhagen, längd ca 32cm, höjd ca 16cm

2 100 kr

Utrop: 600 kr

Figurin, sittande hund, Royal Copenhagen, längd ca 17,5cm, höjd ca 22cm

750 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstakar, ett par höjd ca 19cm, märkta Svenskt Tenn, repor

150 kr

Utrop: 200 kr

Korkskruv, i form av nyckel,längd ca 13,5cm märkt Delaware, Calmare, märkt Svenskt Tenn, GAB, repor

225 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja, 18K Pansar 52cm 2,5g

450 kr

Utrop: 500 kr

Armband, 18K Bismarck 18cm 5,5g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

Diamant, 1xca.1,22ct

Utrop: 29 000 kr

Halskedja, Ormlänk 18K 45cm 9,3g

Utrop: 2 000 kr

Ring, med pärlor och stenar 18K Ø17 4,8g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, små skador på länk 14K 45,5cm 2,5g

350 kr

Utrop: 425 kr

Hänge, 14K 3,4g

500 kr

Utrop: 550 kr

Ring, graverad 14K Ø15¼ 4,8g

650 kr

Utrop: 750 kr

Pärlcollier, 46cm, lås i silver

425 kr

Utrop: 475 kr

Pärlarmband, 18,5cm, lås i silver

375 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja, Pansar 18K 42cm 2g

Utrop: 450 kr

Ring, med sten 18K Ø17 2,1g

Utrop: 550 kr

Hängen, 2st, ett med stenar, 14K 2,5g

350 kr

Utrop: 425 kr

Ring, graverad, 18K Ø18 2,4g

425 kr

Utrop: 500 kr