1321 - 1340 av 1 341
1...666768 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 maj 2010

Klubbad för

Damur, Certina, manuellt, graverad boett, smutsig urtavla, nr: 0626 123 558782, 18K 18cm brv: 40,5g

5 900 kr

Utrop: 5 500 kr

Herrur, Seiko 5 Sports, Automatisk, stål, datum, skelettboett, nr: 8NO120, med box och extra länkbit

1 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Damur, Rolex Oyster Perpetual Datejust, roséguld/stål, safirglas (repigt), automatisk, oysterlänk (små repor), datum, Nr: 178241 Z260306, med cert (2007), box och extra länkbitar

20 000 kr

Utrop: 30 000 kr

Damur, DKNY, safirglas, quartz, läderarmband, ej funktionsgaranti

375 kr

Utrop: 50 kr

Damur, Tissot 18K i boett och X-länk med stav, quartz, safirglas, graverad (Malmö stad), 18,5cm brv: 32,4g, i box

4 500 kr

Utrop: 5 500 kr

1 Herrur Certina DS Podium quartz i stål med safirglas, kronograf, safirglas, nr: 53671294256

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Damur, Gerard Perregaux, 18K i boett och länk, manuell, plastglas, missfärgad urtavla brv: 23,1

3 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Gitarr, Aukustisk Ibanez Japan F300CS, 6-strängad, småskador, i mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Gitarr, Aukustisk Martin & Co (est. 1833), DM Mahogny Dreadnought (made in USA), stålsträngar, små repor, Snr: 646782, i hårt fodral

Utrop: 8 000 kr

Pantvaror Elektronik

Spelkonsol, Sony Playstation 3 - 80GB, med 1 Handkontroll och 1 Spel (Doom), nr: 02-27438173-1271224, ej funktionsgaranti

1 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, Bärbar dator Acer 5535-724G25MN Snr: LXAUA0X291848308D42000, med laddningskabel och mus, i väska

2 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Glas, 1st Glas på fot, Kosta Boda design Bertil Vallien, Millenium specialutgåva, signerad, nr 99835/14713

550 kr

Utrop: 3 000 kr

Fat, Glas Ø48x45cm

900 kr

Utrop: 1 500 kr

Figurin, Isbjörn B&G Copenhagen H: ca12cm L: ca16cm

225 kr

Utrop: 300 kr

Figurin, Isbjörn B&G Copenhagen H: ca 8cm

125 kr

Utrop: 150 kr

150 kr

Utrop: 150 kr

Figurin, B&G Copenhagen H: ca 8,5cm

400 kr

Utrop: 150 kr

Figurin, Pojke med hund, B&G Copenhagen H: ca 12,5cm

475 kr

Utrop: 150 kr

Figurin, Sotare med katt på skorsten, Lladro H: ca 45cm

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Parti guld, defekta smyckenmed stenar, pärlor och en liten diamant 18K 18,8g

Utrop: 3 800 kr