Avslutad | Pant – Tisdag 18 maj 2010
Klubbad för
Elgitarr, Hagström II N, ej helt original, slitage och lackskador, snr: 804431, i hårt fodral
Skulptur, i glas av Mats Johansson design Erika Höglund, signerad, nr: 25004, ca 24cm