821 - 840 av 1 341
1...414243...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 maj 2010

Klubbad för

Hänge, med åttkantsslipade diamanter 16xca0,01ct 14K 4,5g

750 kr

Utrop: 700 kr

Ring, i vitguld, skev med diamnt 1xca0,05ct 18K 2,9g

Utrop: 650 kr

Halskedja, bucklig 18K 9,5g

Utrop: 1 900 kr

Skål, i silver, bucklor och små repor, Ø24cm 315,5g

1 000 kr

Utrop: 300 kr

Skedar, 12st kaffeskedar i silver, modell: Carmen, 11,5cm, i etui

475 kr

Utrop: 400 kr

Armband, defekt 18K 14,9g

Utrop: 3 000 kr

Halskedja, med Hänge, defekt 18K 20,7g

Utrop: 4 200 kr

Armband, defekt 18K 5,2g

Utrop: 1 100 kr

Mynt, 2 Myntliknande föremål 21K 15,9g

3 300 kr

Utrop: 3 800 kr

Armband, X-länk 18K 18,5cm 23,5g

Utrop: 5 000 kr

Brosch, 18K 3,0g

Utrop: 700 kr

Armband, Bismarck 18K 19,5cm 13,4g

Utrop: 2 800 kr

Halskedja, Bismarck 18K 45cm 11,5g

Utrop: 2 500 kr

Armband, Kejsarlänk 18K 20,5cm 53,0g

10 000 kr

Utrop: 11 600 kr

2 Halskedjor, Pansar 18K 63,5cm och 71cm 9,3g

Utrop: 2 000 kr

2 Armband, 18K 18cm 3,9g

Utrop: 900 kr

Ring, tvåfärgad med diamanter 5xca0,01ct 18K Ø18 3,1g

Utrop: 950 kr

3 Hängen, 18K 1,1g

275 kr

Utrop: 325 kr

Örhängen, två par defekta med pärlor 18K 2,8g

Utrop: 550 kr

Örhängen, tre par med pärlor och stenar 18K 3,5g

Utrop: 900 kr