401 - 420 av 1 341
1...202122...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 maj 2010

Klubbad för

Halskedjor, 3st 18K med 2 Hängen, 8,7g

Utrop: 1 900 kr

Halscollier, 18K med pärlor, 41,5cm, 10,7g

Utrop: 2 500 kr

Armband, 18K med pärlor, 19cm, skadat, 3,6g

Utrop: 900 kr

Guldparti, 18K diverse trasiga smycken, 15,1g

Utrop: 3 200 kr

Hänge, 18K 1,4g

Utrop: 425 kr

Guldparti, 18K diverse graverade och trasiga smycken, 21,0g

Utrop: 4 400 kr

Armband, 18K, trasigt lås, 12,1g

Utrop: 2 600 kr

Armband, 18K 19,5cm, 2,9g

Utrop: 700 kr

Nål, 18K med diamant ca0,16ct, låsstopp oädel, 0,9g utan låsstopp

Utrop: 950 kr

Ring, 14K med diamant ca0,37ct, Ø18½, 8,1g

Utrop: 4 600 kr

Ring, 14K, med diamant ca0,35ct, Ø16½, 6,5g

2 500 kr

Utrop: 2 900 kr

Halskedja, 18K doserad X-länk 45cm 12,0g

Utrop: 2 600 kr

Ringar, 3st 18K skadad sten och graverade, 14,2g

Utrop: 2 800 kr

Guldparti, 14K Halskedja pansar med hänge 55cm lås slitet, Armband Pansar 23cm 59,4g

8 300 kr

Utrop: 9 600 kr

Ring, 18K, ograverad, Ø19¼, 3,8g

Utrop: 1 100 kr

Klackring, 14K, stämplad 18K men håller 14K, Ø18¾, 6,7g

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Guldparti, 18K Halskedja, Ring, Hänge skador och gravyr finns, 6,1g

Utrop: 1 300 kr

Plakett, 20K myntliknande plakett 8,2g

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Guldparti, 18K 2 Armband 1 Ring skador och gravyr finns, 14,8g

2 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Ring, 14K, skadad, avklippt, 1,5g

Utrop: 250 kr