Avslutad | Pant – Tisdag 11 maj 2010
Klubbad för
Grafik, 6st blad (utan ram) Olofsson Pierre (1921-1996) nr17 rundelering 1951 nr9 passager 1954 nr15 linoleum snitt 1949 nr7 vändpunkt träsnitt 1952 nr16 krumbukt träsnitt 1959 nr14 träsnitt 1949
Bordspendyl, 1800-tal, nyckel, frontdekoration saknas, fungerar ej, diverse skador