1061 - 1080 av 1 486
1...535455...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 maj 2010

Klubbad för

Fickur, två boetter 18K

2 600 kr

Utrop: 2 600 kr

Fickur, tre boetter 14K med nyckel trasig

3 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Mormorsur, fungerar ej, glas saknas en boett 14K

600 kr

Utrop: 600 kr

Mormorsur, 1st

250 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Diesel dag/datum i stål safirglas DZ 9016, skadad

550 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Movado sport edition i stål mineralglas 84G11892/5355136

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Fickur, 2 boetter 14K

3 100 kr

Utrop: 1 700 kr

Fickur, 1 boett 14K

1 300 kr

Utrop: 950 kr

Fickur, 3 boetter 14K graverad

3 100 kr

Utrop: 1 900 kr

Fickur, mormorsur 1 boett 18K

1 300 kr

Utrop: 850 kr

Fickur, 3 Boetter 18K graverad

5 500 kr

Utrop: 2 300 kr

Damur, Tissot quartz 18K läderarmband graverad (stockholm stad)

1 700 kr

Utrop: 700 kr

Herrur, Omega Seamaster Proffessional i stål safirglas viklås automatisk 90297631

Herrur, Certina Ds-spel i stål med stålarmband chronograph(trasig) datum viklås 538.7155.42 KP-JA-11397

Utrop: 1 200 kr

Fickur, Longines 2 Boetter 14K graverad

4 200 kr

Utrop: 2 300 kr

Fickur, 2 boetter 18K bucklig skadad urtavla graverad

2 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Certina DS quartz stål datum slitet armband i stål 303 7021 54242

Utrop: 850 kr

Gitarr, akustisk Sigma (EST1970) modell:SG-9, Snr. S21859 ,repig, stötskador något sned hals, i hårt skadat fodral

1 200 kr

Utrop: 700 kr

Elgitarr, 7-strängad, De Armond Indonesien, ej originalmickar, bruksskick, snr:00068066 i mjukt skadat fodral

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Elektronik

Tvspel, Playstation 3 60GB med manualer, kablage, inklusive GTA IV, i kartong