Avslutad | Pant – Tisdag 11 maj 2010
Klubbad för
Herrur, Omega Seamaster Proffessional i stål safirglas viklås automatisk 90297631
Visa varaPantvaror Klockor
Herrur, Certina Ds-spel i stål med stålarmband chronograph(trasig) datum viklås 538.7155.42 KP-JA-11397
Gitarr, akustisk Sigma (EST1970) modell:SG-9, Snr. S21859 ,repig, stötskador något sned hals, i hårt skadat fodral
Elgitarr, 7-strängad, De Armond Indonesien, ej originalmickar, bruksskick, snr:00068066 i mjukt skadat fodral