Avslutad | Pant – Tisdag 4 maj 2010
Klubbad för
Damur, Omega, 14K manuell med armband korridor (saknas en låsåtta, repigt plastglas) 18K bruttovikt 18,7g
Gitarr, akustisk Yamaha FG-400A (lackskador,sträng rasslar, sadelbyte?) i mjukt fodral
Vas, blå med guld och silverinlägg design Strömbergshyttan signerad M.Axenbrant höjd 14cm Ø110mm