1061 - 1080 av 1 089
1...535455 Gå till
Just nu klubbas Klassiska i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 4 maj 2010

Klubbad för

Fickur, Eterna i metall med larmfunktion

800 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Certina New Art 18K manuell (graverad bakboett) med armband stål/doublé

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Damur, Zenith, 18K quartz (graverad bakboett, batteribyte) med läderarmband

1 600 kr

Utrop: 950 kr

Damur, Certina, 14K manuell med armband 18K bruttovikt 16,4g

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Damur, Omega, 14K manuell med armband korridor (saknas en låsåtta, repigt plastglas) 18K bruttovikt 18,7g

2 400 kr

Utrop: 2 000 kr

Gitarr, akustisk Yamaha FG-400A (lackskador,sträng rasslar, sadelbyte?) i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 700 kr

Gitarr, akustisk Levin i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 350 kr

Vas, blå med guld och silverinlägg design Strömbergshyttan signerad M.Axenbrant höjd 14cm Ø110mm

800 kr

Utrop: 50 kr

Skål, blå med mönster design Orrefors signerad Sven Palmqvist 10cm Ø195mm

6 500 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld, (graverat, skadat) 18K 29,8g

5 200 kr

Utrop: 6 000 kr

Ring, med pärla Ø16 3/4. 18K 1,5g

Utrop: 375 kr

Hänge, 18K 1,8g

Utrop: 550 kr

Halskedja, Kejsar 50cm silver 125,8g

425 kr

Utrop: 450 kr

Släta Ringar, 2 st, (graverade) 18K 4,7g

Utrop: 950 kr

Armband, trefärgad, (skadat) 18K 21,7g

Utrop: 4 400 kr

Hängen, 2 st, (1 med vit sten och pärla) 18K 3,9g

Utrop: 1 100 kr

Parti guld, (skadat) 18K 5,0g

Utrop: 1 000 kr

Ringar, 3 st, (graverade, skadade) 18K 7,5g

Utrop: 1 500 kr

Parti guld, (skadat) 18K 6,2g 14K 2,6g

Utrop: 1 700 kr

Parti guld (skadat, graverat) 18K 15,4g 14K 9,3g

Utrop: 4 600 kr