341 - 360 av 1 089
1...171819...55 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 maj 2010

Klubbad för

Gitarr, Zarita C-40 Class nylonsträngar små lackskador i softcase

350 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, digital Kodak M753 med minneskort adapter + CD i låda

450 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, digital Nikon Coolpix L100med USB-kabel TV-kabel 2XCD minneskort samt manual i väska

1 100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Stereo, United MCE 1261 vinylskivspelare dubbelkasett med hötalare samt fjärrkontroll

300 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Reciever, Onkyo TX-SR606 1 Blurayspelare Sony BDP-S350 ej funktionsgaranti

1 400 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Receiver, 2 stycken Philips + 1 högtalare

225 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Spelkonsoll, Sony Playstation 3 med 1 handkontroll kablar samt manual ej funktionsgatanti

1 600 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Spelkonsoll, Sony Playstation 3 med 1 handkontroll kablar + 5 spel ej funktionsgaranti

1 500 kr

Utrop: 125 kr

Lampetter, 1 par med prismor 6 prismor saknas

500 kr

Utrop: 600 kr

Vas, Glasvas signerad Erik Höglund Boda H 529 höjd:27cm

400 kr

Utrop: 250 kr

Matta, Persisk Handknuten 301X201cm, sliten, skickas ej

1 400 kr

Utrop: 600 kr

Karraff, Fyllehund kork saknas

275 kr

Utrop: 125 kr

Kruka, Blåvit kruka Rörstrand defekt glasyr

275 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Royal Dux tjeckisk höjd 18,5cm längd 32cm

325 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, tennisspelare Sweden höjd 28cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Fat, Rörstrand MetsäTissue Millennieskiftet-År 2000

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Mobil, Samsung jèt Brilliant Touch S800 Rose black med headset laddare manual etui i kartong

1 400 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Mobil, Sony Ericsson W302 med laddare ej funktionsgaranti

400 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Mobil, Samsung SGH M310 med laddare headset i kartong

200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Diamant, 0,58ct vvs1 G enligt värderingsintyg i bruten förpackning

9 200 kr

Utrop: 7 500 kr