1001 - 1020 av 1 395
1...505152...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 april 2010

Klubbad för

Herrur, Breitling chronomat safirglas, kronograph stål guldraiders, roleauxlänk stål/guld ca 14cm, Sernr: 1-24215 Refnr: B13048 (urtavla vattenskadad, troligtvis vattenskadat urverk) ingen funktionsgaranti

7 000 kr

Utrop: 8 800 kr

Herrur, Sarcar 18K, manuell, armband X-länk trasigt 18K bruttovikt 47,7g

Utrop: 7 500 kr

Herrur, Casio Edifice quartz chronograph, stål, stållänk ca 17cm, Sernr: 2328 Refnr: EF-503 safirglas repigt

400 kr

Utrop: 475 kr

Konstglas, Glasskulptur Sign Björn Ekegren 43/50 på stålfot 2 delar Höjd ca 35cm inkl sockel bredd ca 15cm

1 500 kr

Utrop: 1 100 kr

Tavla, motivyta ca29X 38,5cm sign R Larsson

125 kr

Utrop: 50 kr

Keramik, vas höjd ca 11cm Uppsala Ekeby, Mari Simmulson stämplad UE Sweden 1034/78 naggad

25 kr

Utrop: 50 kr

Klockkkedja, (saknar låsdel) 40cm 18K 41,9g

Utrop: 8 400 kr

Parti guld, (skadat) 21,4g 14K

Utrop: 3 500 kr

Armband, X-länk 16cm 18K 36,5g

Utrop: 7 800 kr

Halskedja, Pansar 50cm 18K 17,9g

Utrop: 4 000 kr

Parti guld, (skadat, graverat) 18K 10,4g

Utrop: 2 100 kr

Örhängen, 1 par, med skruv 18K 3,2g

Utrop: 850 kr

Örhängen, 1 par, 18K 2,7g

Utrop: 750 kr

Parti guld, (skadat) 18K 15,5g

Utrop: 3 200 kr

Halskedja, dsoerad Bismarck 41cm 18K 5,0g

Utrop: 1 100 kr

Armband, (slitet vid lås) 19,5cm 18K 10,1g

Utrop: 2 100 kr

Ring, med lila sten Ø 19 3/4. 18K 4,1g

Utrop: 1 100 kr

Ring, med vita stenar Ø 17 1/4. 18K 6,3g

Utrop: 1 700 kr

Parti guld, (skadat, saknar stenar) 14K 9,8g

Utrop: 1 500 kr

Ring, med röda stenar (skadad i skena) 18K 2,3g

Utrop: 475 kr