Avslutad | Pant – Tisdag 6 april 2010
Klubbad för
Herrur, Breitling chronomat safirglas, kronograph stål guldraiders, roleauxlänk stål/guld ca 14cm, Sernr: 1-24215 Refnr: B13048 (urtavla vattenskadad, troligtvis vattenskadat urverk) ingen funktionsgaranti
Herrur, Casio Edifice quartz chronograph, stål, stållänk ca 17cm, Sernr: 2328 Refnr: EF-503 safirglas repigt
Konstglas, Glasskulptur Sign Björn Ekegren 43/50 på stålfot 2 delar Höjd ca 35cm inkl sockel bredd ca 15cm
Keramik, vas höjd ca 11cm Uppsala Ekeby, Mari Simmulson stämplad UE Sweden 1034/78 naggad