Avslutad | Pant – Tisdag 23 mars 2010
Ljusstakar, ett par i silver, lagad botten, stämplade Göthlin D9 (-54) ca 18cm, 544,0g
Skedar, Kaffeskedar i silver, 12st, förgyllda, C.G. Hallberg, från 1932 (F8), i etui
Herrur, Tag Heuer Carrera, Cal 16, stål, automatisk, skelettboett, datum, kronograf, safirglas, viklås, något repig länk, Refnr: CV2010-0 CA8753, i box med instruktioner, cert saknas
Damur, Rolex Precision, manuell, 18K i boett och länk, ej originallänk, smutsig urtavla, nr 2445069, brv 26,9g
Herrur, Certina DS Pro Titanium, quartz, datum, safirglas, repig länk, nr: 260.7046/7146.12
Herrur, Omega Constellation i stål/guld (halvstav), quartz, datum, ristnr 1299-55953
Herrur, Jaeger Le Coultre Master World Geographic, stål, läderarmband, safirglas, automatisk, kronograf, skelettboett, datum, viklås, Nr: 146.8.32.S, 2430751, i box
Herrur, IWC Portuguese Automatic 7 Day Reserve, stål med läderarmband, viklås, datum, safirglas, skelettboett, Nr: 3140186, i trälåda med garantikort från IWC (nov 2005), instruktioner och mikroduk
Herrur, Raymond Weil i stål med läderarmband, med 130 diamanter totalt 1,41ct, safirglas, datum, automtisk, kronograf, skelettboett cal.RW7200, Nr: 4875-SLS V395320, i box med cert från 2008 och instruktioner och ifyllt garantikort från 2008
Herrur, Raymond Weil i stål, med 324 diamanter totalt 4,2ct, automtisk, kronograf, datum, safirglas, skelettboett cal.RW7200, Nr: 4875-V519202, i box med cert utan datum, ej ifyllt garantikort
Herrur, Seiko, stål, kronograf, digital, safirglas med 2 repor, repig länk, nr: H023-00g0 664668, i box
Herrur, Seiko Chronograph, stål, datum, safirglas, nr: 7T62-OEBO 733238, i mjukt fodral med extra länkbitar och intruktionsbok