1 KERAMIKVAS.
1 TAVLA, Vasarely, litografi 243/250.
Utrop: 2 000 kr
1 KAMERA, Minolta XG1, 1 BLIXT, i fodral.
Utrop: 800 kr
1 PÄRLCOLLIER, 1 PAR ÖRHÄNGEN.
Utrop: 1 500 kr
1 RING, med stenar ca 1.20ct.
Utrop: 3 200 kr
1 RING, 1 PÄRLCOLLIER, vikt 5.1g.
Utrop: 1 200 kr
1 TENOR-SAXOFON, defekt, i fodral.
1 RING, 1 BERLOCK, vikt 5.3g.
1 TAVLA, Adalbert, akvarell, 79*57.
Utrop: 2 500 kr
1 HALSKEDJA, pansar, 50cm, skada, 1 RING, 1 BERLOCK, vikt 14.1g.
Utrop: 1 125 kr
1 TAVLA, Herman af Sillén, olja, 48*38.
Utrop: 30 000 kr
1 SAXOFON, Conn, i etui.
1 EQUALIZER, Technics.
Utrop: 500 kr
3 RINGAR, 1 HALSKEDJA, skada, vikt 14.2g.
Utrop: 1 150 kr
12 SKEDAR.
1 MATTA, Ulrica Hydman Vallien, 140*200.
Utrop: 5 000 kr
6 BÄGARE, 1 SKÅL.
1 MINIATYR TAVLA, Fanny Hjelm, akvarell, 5*9.
Utrop: 1 000 kr
2 KONSTGLAS, Ulrica Hyman-Vallien.
2 KONSTGLAS, Ulrica Hydman-Vallien.
Lördag 7 mar 1998
Förfallna panter / AVB
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm