301 - 320 av 379
1...151617...19 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 7 mars 1998

Klubbad för

1 HALSKEDJA, bismark, 40cm, med hänge, 1 RING, vikt 12.2g.

Utrop: 1 000 kr

1 ARMBAND, bismark, vikt 15.6g.

Utrop: 1 250 kr

2 HALSKEDJOR, venezia, pansar, 40 + 50cm, vikt 5.7g.

Pantvaror Övrigt

1 KIKARE, med kompass, Regatta, 7*50.

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

UTGÅTT.

Pantvaror Kamera

1 KAMERA, i fodral, Canon Prima Zoom Shot.

425 kr

Utrop: 500 kr

1 HERR ARMBANDSUR, Omega Constellation.

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Pantvaror Guld med äkta stenar

1 RING, med äkta sten ca 0.25ct, Chaumet Paris.

3 000 kr

Utrop: 3 800 kr

Pantvaror Övrigt

UTGÅTT.

1 ARMBAND, bismark, vikt 19.2g.

Utrop: 1 575 kr

1 SILVER KANNA, skada, Möllenborg, år 1836.

3 600 kr

Utrop: 4 500 kr

1 SILVERSKÅL, Hallberg, år 1919.

950 kr

Utrop: 1 500 kr

12 SILVERSKEDAR, 1870-tal.

Utrop: 2 400 kr

1 RING, vikt 1.1g.

125 kr

Utrop: 100 kr

1 TAVLA, Miró, stensignerad litografi, 36/200.

700 kr

Utrop: 1 000 kr

1 TROMBON, Besson, med väska.

Utrop: 3 500 kr

2 RINGAR, vikt 7.3g.

Utrop: 585 kr

Pantvaror Kamera

1 KAMERAHUS, Pentax ME, med OBJEKTIV 35MM. skadad.

Utrop: 1 100 kr

1 HÄNGE, vikt 2.1g.

200 kr

Utrop: 160 kr

Pantvaror Övrigt

1 MALM LJUSSTAKE.

Utrop: 400 kr