1 HALSKEDJA, bismark, 40cm, med hänge, 1 RING, vikt 12.2g.
Utrop: 1 000 kr
1 ARMBAND, bismark, vikt 15.6g.
Utrop: 1 250 kr
2 HALSKEDJOR, venezia, pansar, 40 + 50cm, vikt 5.7g.
1 KIKARE, med kompass, Regatta, 7*50.
Utrop: 1 200 kr
UTGÅTT.
1 KAMERA, i fodral, Canon Prima Zoom Shot.
Utrop: 500 kr
1 HERR ARMBANDSUR, Omega Constellation.
Utrop: 2 800 kr
1 RING, med äkta sten ca 0.25ct, Chaumet Paris.
Utrop: 3 800 kr
1 ARMBAND, bismark, vikt 19.2g.
Utrop: 1 575 kr
1 SILVER KANNA, skada, Möllenborg, år 1836.
Utrop: 4 500 kr
1 SILVERSKÅL, Hallberg, år 1919.
Utrop: 1 500 kr
12 SILVERSKEDAR, 1870-tal.
Utrop: 2 400 kr
1 RING, vikt 1.1g.
Utrop: 100 kr
1 TAVLA, Miró, stensignerad litografi, 36/200.
1 TROMBON, Besson, med väska.
Utrop: 3 500 kr
2 RINGAR, vikt 7.3g.
Utrop: 585 kr
1 KAMERAHUS, Pentax ME, med OBJEKTIV 35MM. skadad.
Utrop: 1 100 kr
1 HÄNGE, vikt 2.1g.
Utrop: 160 kr
1 MALM LJUSSTAKE.
Utrop: 400 kr
Lördag 7 mar 1998
Förfallna panter / AVB
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm