1581 - 1600 av 1 630
1...79808182 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 mars 2010

Klubbad för

Ring, tvåfärgad grvaverad med diamanter 8x ca 0,01ct Ø16 1/2 18K 2,9g

Utrop: 650 kr

Halskedja, 44cm 18K 9,3g

Utrop: 2 100 kr

Damur, Exacta 16cm något bucklig länk Manuell 18K bruttovikt: 22,0g

Utrop: 3 500 kr

Armband, 18,5cm 18K 21,3g

Utrop: 5 000 kr

Parti guld, defekt graverat (lås ej guld på halskedja) 18K 38,6g

Utrop: 8 100 kr

Hänge, 18K 2,1g

Utrop: 500 kr

Parti guld, 14K 1,6g

Utrop: 275 kr

Armband, X-länk 19cm 18K 33,6g

Utrop: 7 800 kr

Halskedja, med Hänge Georg Jensen 90cm Silver 29,1g

750 kr

Utrop: 700 kr

Ring, Lapponia Ø16 Silver 10,7g

400 kr

Utrop: 475 kr

Herrur, Certina 19cm 14K i boett 18K i länk fungerar ej Bruttovikt 64,5g

7 100 kr

Utrop: 8 000 kr

Damur, Leonard 14K i boett och länk 17,5cm med diakrans plastglas repa Quartz bruttovikt:27,7g

Utrop: 4 100 kr

Damur, 14K i boett 18K i länk 19cm skadad länk och urtavla graverad buttovikt 25,8g

2 800 kr

Utrop: 3 300 kr

Halskedja, Venezia i vitguld 42,5cm med Hänge i vitguld med 2 liten diamant 18K 7,1g

Utrop: 1 800 kr

Ring, med diamanter 2x ca 0,01ct 2x ca 0,02ct 2x ca 0,03ct 1x ca 0,05ct Ø16 graverad 18K 5,5g

Utrop: 1 800 kr

Ring, graverad 18K 9,5g

Utrop: 2 000 kr

Porslin, 8st Kaffekoppar (1st defekt) med 12st fat samt 12 Assietter Royal Copenhagen Blåblomster

900 kr

Utrop: 350 kr

Damur, Cartier santos Automatisk lite skavd på boetten slitet armband länk delar sig Serirnr:090258931

3 900 kr

Utrop: 4 100 kr

Fickur, IWC savonett ej signerad urtavla små svaga bucklor 18K 91,0g Klockkedja 18K 18,3g bruttovikt:109,3g

8 100 kr

Utrop: 8 700 kr

Herrur, Tissot PR50 snr.120478 Quartz batteribyte krävs ej funktionsgaranti

600 kr

Utrop: 700 kr