Avslutad | Pant – Tisdag 2 mars 2010
Klubbad för
Damur, Leonard 14K i boett och länk 17,5cm med diakrans plastglas repa Quartz bruttovikt:27,7g
Damur, 14K i boett 18K i länk 19cm skadad länk och urtavla graverad buttovikt 25,8g
Ring, med diamanter 2x ca 0,01ct 2x ca 0,02ct 2x ca 0,03ct 1x ca 0,05ct Ø16 graverad 18K 5,5g
Porslin, 8st Kaffekoppar (1st defekt) med 12st fat samt 12 Assietter Royal Copenhagen Blåblomster
Damur, Cartier santos Automatisk lite skavd på boetten slitet armband länk delar sig Serirnr:090258931
Fickur, IWC savonett ej signerad urtavla små svaga bucklor 18K 91,0g Klockkedja 18K 18,3g bruttovikt:109,3g