Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari 2010
Herrur, Omega Seamaster Planet Ocean co-axial chronometer, automatisk, heliumventil, datum, läderarmband, med cert och box, serienummer: 81703399
Damur, Dolce & Gabbana, quartz, safirglas, datum, slitet läderarmband, serienummer: 1299-128192
Herrur, Rolex Oyster Perpetual Daytona, guld/stål, automatisk, oysterlänk, safirglas, Refnr: 16523, Serienummer: A153399, med äkthetsintyg från Bergströms Ur
Pantvaror Elektronik
Kamera, Sony Alpha A200, 10,2 megapixel, med objektiv DT 18-70, digital, laddare, inget minneskort eller linsskydd medföljer
Pantvaror Elektronik
Dator, bärbar Compaq Presario CQ60, webcam, laddare, Windows Vista, ej funktionsgaranti
Uppsättning, Andreas Mikkelsen för Georg Jensen, barometer, hygrometer, klocka, termometer, allt i tenn, små repor, ej funktionsgaranti, i originalboxar med bruksanvisning
Servis, B&G "Julrosen, 17st Kaffekoppar, 18st Kaffefat, 21st Assietter, 5st större Kaffekoppar med fat, nagg förekommer och några andrahandssortering, totalt 66 delar