1061 - 1080 av 1 683
1...535455...85 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2010

Klubbad för

Hängen, 3st lägst 18K 6,6g

Utrop: 1 700 kr

Hängen, 2st 21K 4,9g

Utrop: 1 300 kr

Ring, 21K med vit stenar Ø18 1/4 12,0g

Utrop: 3 000 kr

Ring, 21K med vita stenar Ø21 1/2 14,5g

Utrop: 3 500 kr

Parti guld, 18K 7,9g skadat slitage

Utrop: 1 600 kr

Ringar, 2st 18K med stenar Ø18, 18 1/2 5,2g skador

Utrop: 1 100 kr

Ring, 18K med blå sten (nagg) Ø18 6,8g

Utrop: 1 400 kr

Ring, Klackring 18K Ø17 1/4 5,8g stenen saknas

Utrop: 1 200 kr

Ficksmycke, 18K 6,4g

Utrop: 1 300 kr

Ring, 18K med vita stenar Ø18 2,6g

Utrop: 550 kr

Skål, Orrefors "Corona" design Lars Hellsten H13cm Ø23cm LH 408 4-14 smärre nagg och rispor

200 kr

Utrop: 300 kr

Skål, Orrefors H10cm Ø19,5cm smärre nagg gravyr

200 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja, lägst 21K med emaljdetaljer 56cm 129,7g haklås

Utrop: 32 000 kr

Ringar, 2st Släta 18K mönstrade Ø16 3/4, 20 1/4 3,5g ograverade

Utrop: 950 kr

Ring, 18K med vita stenar Ø17 1,8g

Utrop: 475 kr

Ring, vitguld 18K med små diamanter 35st Ø17 3,9g

Utrop: 1 500 kr

Halskedja, Baklava 21K 48cm 9,4g skador

Utrop: 2 400 kr

Ring, 18K med röd sten Ø17 /14 4,3g

Utrop: 1 200 kr

Ring, Enstensring vitguld 18K med diamant ca0,22ct (enl grav 0,22ct) Ø17 1/4 2,9g

Utrop: 2 400 kr

Ring, vitguld 18K med diamanter 6xca0,02ct Ø16 8,5g

Utrop: 2 500 kr