321 - 340 av 1 209
1...161718...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 januari 2010

Klubbad för

Parti Guld, 21K 8,3g

Utrop: 2 100 kr

Mynt, nominella värden 5x200 kr, 1x100 kr, 4x50 kr i askar

1 500 kr

Utrop: 850 kr

Mynt, Sveriges Regenter 37 mynt i silver med box med ägarbevis.

Utrop: 5 700 kr

Herrur, Ulysse Nardin 18K plastglas graverad med läderarmband

7 400 kr

Utrop: 5 500 kr

Herrur, Rado Jubilé Diastar ceramics quartz 152.033.23 nyskick

5 700 kr

Utrop: 4 100 kr

Damur, Rado Jubilé Diastar ceramics quartz 152.033.63 nyskick

4 300 kr

Utrop: 2 900 kr

Herrur, Certina Club 2000 automatic plastglas repigt med metallarmband

Utrop: 550 kr

Herrur, SEIKO Automatic Diver´s 200m safirglas stål

1 950 kr

Utrop: 2 300 kr

Damur, Tissot manuell plastglas repigt i stål

Utrop: 425 kr

Elbas, Squier Jazzbass by Fender Snr ic 070650701 i mjukt fodral

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti Guld, 18K 9g

Utrop: 1 900 kr

Herrur, Omega graverad plastglas med läderarmband

1 600 kr

Utrop: 950 kr

Trumpet, King Tempo II 601 USA 144823 små bucklor

800 kr

Utrop: 950 kr

Fiol, små lackskador liten spricka på baksidan i hårt fodral 1 stråke medföljer

1 000 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Mobiltelefon Samsung SGH-F300 laddare saknas

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Mobiltelefon Sony Ericsson K 800i med laddare och USB-kabel

900 kr

Utrop: 50 kr

Cykel, Mountainbike Panther Pro XR222 utan lås i nyskick, skickas ej

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Fodral, 18K ett guldfodral, svensk, daterad 1788 (F2), flerfärgad. 36,9g

10 000 kr

Utrop: 11 600 kr

Ringar, 2st 18K, släta graverade, 8,8g

Utrop: 1 900 kr

Guldparti, 18K 1 Halskedja, 1 Ring, skador finns, 11,1g

Utrop: 2 300 kr