121 - 140 av 293
1...678...15 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 14 februari 1998

Klubbad för

OMEGA Damur 18K, integrerad länk, manuell.

Utrop: 3 900 kr

OMEGA, MARVIN, stål, 14K guld, herrur, omega klocka defekt, manuell

950 kr

Utrop: 550 kr

VASA, 14K guld och klockband 18K guld, damur, manuell

Utrop: 1 400 kr

KLOCKA, damur, 14K guld, gravyr, läderband, gammal, manuell

Utrop: 800 kr

ZENITH, herrur, 18K guld med länk, "korridormatta", manuell, tot vikt 79g, 1970-tal, ask.

Utrop: 5 500 kr

CARTIER Herrur, Santos, guld/stål, automatisk, 1996.

Utrop: 18 000 kr

Klockor Movado

MOVADO herrur, 14K guld, integrerad länk, quartz, safirglas, svart urtavla.

Utrop: 8 500 kr

KLOCKA, 18K guld samt platina, Art deco, 41 briljanter ca. 1.10 ct L= 18 cm, en sten fattas, manuell, går ej.

Utrop: 6 500 kr

JAEGER-LE COULTRE, master quartz, herrur, 18K guld med läderband. 1970-tal.

Utrop: 3 900 kr

TISSOT, 18K guld, damur, Sea Star, gravyr, L= 17.5 cm, manuell

Utrop: 1 900 kr

OMEGA, damur, 14K guld med gravyr, doublélänk. Går dåligt.

200 kr

Utrop: 250 kr

FICKUR, 14K guld med brosch 8K guld med 4 diamanter ca. 0.10 ct., mönster, manuell

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

LOTUS, herrur, doublé, quartz med läderband, 1995.

Utrop: 550 kr

LORENZ, quartz, herrur, kronograf, doublé, läderband.

1 050 kr

Utrop: 900 kr

FICKUR, silver, tavla skadad, manuell, går ej

200 kr

Utrop: 250 kr

CERTINA, damur, 18K guld, manuell, safirglas, går ej, 1960-tal, länk 18K guld, längd 175-179 mm, vikt 21.5 g.

Utrop: 1 000 kr

FICKUR, 14K guld, savonett, repeterur. Bucklor.

10 600 kr

Utrop: 6 000 kr

WYLER-VETTA, herrur, stål med förgyllda detaljer, manuell, läderband.

Utrop: 500 kr

INVICTA, chantelair, herrur, stål, originalband stål, automatisk ringning, dag, datum.

Utrop: 500 kr

JAQUET-BAUME, herrur, 18K guld, kronograf, månfas, dag, månad, läderband.

Utrop: 16 000 kr