901 - 920 av 1 407
1...454647...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 januari 2010

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

iPod, Video 30BG med USB-kabel, repig och kantstött!

750 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Elektronik

iPod, HiFi (repig) med dockingsadaptrar och apple remote(fungerar ej troligen batteriet)

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Litografi, Sven "X-et" Erixon - Utsikt genom fönster Nr 66/180, 30 x 33

550 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

Litografi, sign. Mikael Wahrby, Klädhängare 20/30, 45 x 30 (d)

250 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

Tavla, Olja på duk sign. Alf Ivar, 32 x 28

125 kr

Utrop: 200 kr

Tenn, 5 Tennsaker varav två defekta, hål i sidan och bucklig.

50 kr

Utrop: 100 kr

Vas, i kristall Skruf, höjd 13 cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Porslin, figurin fiskarkärring, naggad vid sockel, GDR, Höjd 24 cm

225 kr

Utrop: 150 kr

Porslin, figurin fiskargubbe, GDR, höjd 26 cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Haspelrulle, Shimano Twin Power XT2000

1 300 kr

Utrop: 400 kr

Ring, 18K med vit sten, stl 17 3/4

Utrop: 250 kr

Tubkikare, Marinkikare tub (utdragen 46 cm) mässing, läderklädd

1 200 kr

Utrop: 350 kr

Litografi, sign. Y Edelmann 29/199, 23 x 28

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Litografi, sign. Y Edelmann, 28 x 23

750 kr

Utrop: 1 500 kr

Bok, om Yrjö Edelmann Illusion or reality, utgiven av Galleri GKM Siwert Bergström

225 kr

Utrop: 150 kr

Damur, Certina automatic Mayfair (glas repigt) Volvo 1927-1977, med flexband

325 kr

Utrop: 500 kr

Ring, med gravyr Ø 20 Silver/18K 4,7g

Utrop: 175 kr

Örhängen, med stenar 14K 5,9g

Utrop: 850 kr

Ring, med stenar Ø 18 14K 3,1g

Utrop: 425 kr

Ring, med stenar skev Ø 17 1/2 14K 2,7g

Utrop: 350 kr