3 ringar 2 örhängen. Vikt 25g
Utrop: 2 500 kr
1 ring med äkta stenar
Utrop: 17 500 kr
2 konstglas sign ulrica Hydman-Wallien
Utrop: 1 000 kr
kedja. Vikt 61g
Utrop: 6 100 kr
1 symaskin Huskvarna isabelle
Utrop: 1 500 kr
1 kedja med 2 berlocker. Vikt 5g
Utrop: 450 kr
1 kedja 1 armband 2 berlocker. Vikt 7,5g
Utrop: 650 kr
1 ring 14k 4 ringar 18k 4 örhängen. Vikt 10,5g
Utrop: 800 kr
1 video-bandspelare skad. jvc med fjärr
Utrop: 700 kr
1 reciver med fjärr technics
1 litografi sign. Roland Svensson
Utrop: 750 kr
1 litografi sign Roland Svensson
1 fickur Omega silver
Utrop: 400 kr
kamera konica
7 kaffeskedar 1 skrin , silver
Utrop: 500 kr
1 armbandsur
Utrop: 150 kr
1 ring.. Vikt 6,5g
1 armbandsur certina
Utrop: 350 kr
1 kedja 14k. Vikt 21g
Utrop: 1 350 kr
Lördag 7 feb 1998
Förfallna panter / Skapa
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm