181 - 198 av 198
1...8910 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 17 december 2009

Klubbad för

Accessoarer Övrigt

ARMBAND, THOMAS SABO silver vita+svarta stenar längd variabel 18-22 cm

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Övrigt

ÖRHÄNGEN, THOMAS SABO silver/vita+svata stenar 5 cm långa ask

650 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Övrigt

HALSBAND, THOMAS SABO svart siden band hänge i silver med vita stenar

650 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Övrigt

HALSBAND, THOMAS SABO Silverkedja variabel 40-42 cm hänge silver/vita stenar

450 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer Övrigt

ÖRHÄNGEN, THOMAS SABO förgyllt silver/vita sten 6 cm långa

425 kr

Utrop: 500 kr

Kläder Skor

SKOR, GUCCI Svart läder/brun klack st 38 klack 7 cm skokartong

550 kr

Utrop: 600 kr

VÄSKA/PLÅNBOK GUCCI ljusbeige mocka/läder tyg rand brun/gul 34x24x5 cm väskan något solkig/plånboken solkig

Utrop: 1 700 kr

Kläder Kavajer

SKINNKAVAJ, LOEWE svart lammnappa st 38/40 längd 69 cm nyskick

2 200 kr

Utrop: 2 500 kr

Accessoarer Övrigt

SCRAPBOOK, LOUIS VUITTON Carnet de voyage/London 22x14 cm

250 kr

Utrop: 300 kr

ÖRHÄNGEN, PIERRE CARDIN gulmetall clips/strass orginalask

Utrop: 350 kr

Accessoarer Övrigt

HALSBAND/ÖRHÄNGEN PIERRE CARDIN gulmetall/strass längd halsband 42 cm

550 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer Övrigt

KORTHÅLLARE. LANCEL röd läder/gulmetall 11x8 cm några repor

175 kr

Utrop: 200 kr

VÄSKA, MULBERRY brun läder 36x20x12 cm från 2007 dustbag

4 000 kr

Utrop: 4 500 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, BURBERRY beige/vin/brun rutig bronsfärgade detaljer mynt/kontokort 10x80cm påse

850 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MULBERRY svart scotchgrain bruna läderdetaljer 13x9 cm mynt/sedel/kontokort

1 200 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HUGO BOSS 100% siden Brun/beige

225 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, VALENTION brun/svart/beige 100% siden

175 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GIORGIO ARMANI 100% siden svart/beige

350 kr

Utrop: 200 kr