441 - 460 av 1 242
1...222324...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 december 2009

Klubbad för

Armband, 18K Bismarck med säkerhetskedja och3 berlocker, 17,5cm, 8,9g

Utrop: 2 100 kr

Hänge, 24K, tacka 10,1g

2 100 kr

Utrop: 2 200 kr

Halskedja, 18K trasig, 11,9g

Utrop: 2 200 kr

Armband, 18K, X-länk med stav, skador finns, 23,1g

Utrop: 4 300 kr

Ring, 18K graverad, 4,3g

Utrop: 850 kr

Guldparti, 18K diverse trasiga smycken, 5,8g

Utrop: 1 100 kr

Hänge, 14K, 1,4g

225 kr

Utrop: 225 kr

Armband, 18K skadat, lagning av okänt material, 8,7g

Utrop: 1 700 kr

Ring, 18K med stenar, Ø16½, 12,2g

Utrop: 3 500 kr

Örhängen, tre par, 18K, 3,8g

Utrop: 1 100 kr

Hänge, 18k 3,1g

Utrop: 900 kr

Halskedjor, 2st, 18K, 42cm 46cm 6,1g

Utrop: 1 400 kr

Armband, 18K, X-länk med stav 19cm, 12,6g

Utrop: 2 900 kr

Ringar, 4st, 18K med stenar, 8,1g

Utrop: 2 300 kr

Guldparti, 18K, diverse trasiga smycken, gravyr finns, 71,1g

Utrop: 13 200 kr

Ringar, 2st 23K släta graverade, 9,6g

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Ring, 14K, Ø17, 1,9g

225 kr

Utrop: 275 kr

Ring, 18K Ø19½, 5,4g

Utrop: 1 000 kr

Halskedja, 18K doserad Bismarck, 2 radig, missfärgad, 45cm, 34,1g

Utrop: 6 400 kr

Hänge, 18K 1,1g

Utrop: 300 kr