841 - 860 av 1 084
1...424344...55 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 december 2009

Klubbad för

Halskedja, Ankar i silver 60cm 177,5g

650 kr

Utrop: 700 kr

Herrur, Rolex Oyster Perpetual Datejust, stål, plastglas, Oysterlänk stål, certificat samt box Ref: 16000 Serienummer 6097510 (Behov av service)

Utrop: 17 400 kr

Herrur, Tag Heuer Monza Chronograph automat datum safirglas stål läderarmband med viklås, Certificat & Box Refnr. CR2111 Serienummer 2N0249

Utrop: 16 200 kr

Herrur, Longines 18K quartz, datum, safirglas med läderarmband

Utrop: 3 500 kr

Länkar, 2 Länkbitar Rolex Oyster Guld/Stål, 5,53g inklusive 1 Skruv, bredd 14mm och 15mm

Utrop: 1 000 kr

Herrur, Rolex GMT Master II stål/guld, automat, safirglas Ref:16713 Snr:P772493 Oysterlänk Stål/Guld 17cm små repor på länk

Utrop: 35 000 kr

Herrur, Omega Seamaster 30, manuell, liten sekundvisare, läderarmband slitet, plastglas repigt

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Damur, Anne Klein Diamond, stål med diamanter i ringen, quartz, stålarmband 15cm snr:10/7899 6P05 (Repig i länk)

2 100 kr

Utrop: 2 300 kr

Parti guld, Trasigt defekt 18K 6,4g

Utrop: 1 300 kr

Herrur, JOJO Glory Quartz, stål, datum med diamantkrans ca 60x0,01ct, läderarmband med viklås,Serienummer JJ2T-00137 (Urverket är defekt, ingen funktionsgaranti)

550 kr

Utrop: 600 kr

Frackur, Certina 18K, manuell, plastglas små repor, små repor på baksidan,Ø ca 40mm bruttovikt 34,2g

3 200 kr

Utrop: 1 700 kr

Herrur, Rolex Datejust stål, automat, safirglas, Oyster fliplocklänk 16cm (små repor på länk) graverad baksida Ref: 116200 Serienummer Z749594

17 000 kr

Utrop: 19 600 kr

Gitarr, Nylonsträngad aukustisk, Cataluña SGN-C81 China, lackskada

500 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr, Washburn Mercury II, 4030930, 24band, Floyd Rose stall, svajarm saknas, mjukt fodral, ej funktionsgaranti, liten skada på huvudet, repig

1 200 kr

Utrop: 700 kr

Glas, Karaff höjd ca 44 cm, med metalmunstycke (sliten förgyllning) graverad under

150 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

Glas, Figurin Ekorre, höjd ca 4cm, Swarowski stämplad under foten

300 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

Ring, vitguld med sten och diamanter (10x ca 0,05ct, 1st skadad) Ø18 18K 6,2g

3 000 kr

Utrop: 3 400 kr

Armband, 21cm 21K 25,3g

4 900 kr

Utrop: 5 600 kr

Ring, med diamanter (14x ca 0,01ct) Ø17 3/4 18K 5,4g

Utrop: 2 000 kr

Halscollier, tvåfärgad 43cm 14K 11,9g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr