1461 - 1480 av 1 501
1...73747576 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2009

Klubbad för

Örhängen, ett par 18K 1,5g

Utrop: 425 kr

Halskedja, Pansar 18K 61cm 7g

Utrop: 1 500 kr

Parti guld, 18K defekt 7,4g

Utrop: 1 400 kr

Parti guld, 18K delvis defekt 56,4g

Utrop: 10 400 kr

Hänge, med stenar 18K 2,2g

400 kr

Utrop: 475 kr

Skedar, 4st Teskedar model Svensk Spetsig i silver 128mm

150 kr

Utrop: 125 kr

Fickkniv, Frontier Double Eagle modell 4515 bruksskick

200 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, Ankarlänk 18K 49cm 14,2g

Utrop: 3 200 kr

Herrur, Tissot chronograf i stål quartz safirglas med stållänk 20cm, Går ej, med manual och box

850 kr

Utrop: 600 kr

Damur, Rolex Oyster Perpetual midzise i stål automatisk safirglas samt oysterlänk i stål 16cm referensnr. 77080 serienr. Y552001 med extra länkbitar, certifikat- 2003, box och ytterkartong

18 000 kr

Utrop: 17 000 kr

Herrur, Jaeger Le Coultre 18K manuell plastglas med läderarmband- ej orginal, serienr. 785252, skador på urtavlan, repor i glaset, buckla samt repor i bakboetten

3 600 kr

Utrop: 3 100 kr

Herrur, Tissot PR100 stål/doublé quartz safirglas med länk i stål/doublé 19,5cm, länken defekt

Utrop: 950 kr

Herrur, Graf Zeppelin titan/stål manuell/digital multifunktion mineralglas med läderband, från 2007, samt bruksanvisning, box och ytterkarong

4 000 kr

Utrop: 5 000 kr

Herrur, Reidenschild Advance Pro Chrono i stål manuell safirglas med läderarmband samt viklås referensnr. 1117 från år 2007, med bruksanvisning och box

2 000 kr

Utrop: 1 800 kr

Herrur, Jaquet+ Girard i stål automatisk plastglas med läderarmband, repor i glaset

375 kr

Utrop: 350 kr

Herrur, DKNY i stål quartz med stållänk19cm modell nr. NY-5031,serienr. 250303, repa i glaset, går ej

Utrop: 600 kr

Herrur, Certina 14K manuell plastglas med läderarmband nr.5209 124 931757, små repor i glaset, med box

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Breitling B1 i stål quartz safirglas analog/digital med fighterlänk i stål 18,5cm referensnr. A68362 serienr. 109090, Går ej, Ingen funktionsgaranti

Utrop: 11 600 kr

Herrur, Concord Saratoga bicolour quartz safirglas med länk bicolour 18,5cm

Utrop: 3 500 kr

Herrur, Omega Genève stål/doublé automatisk plastglas graverad, utan armband, repor i glaset

1 100 kr

Utrop: 600 kr