Halskedja, treradig X-länk 18K 43cm 36,7g
Utrop: 8 100 kr
Parti guld, 18K defekt 13,8g
Utrop: 2 600 kr
Armringar, 2st 18K Ø 6cm 14,4g
Utrop: 3 300 kr
Ring, i gult/vitt guld med diamanter 39x ca 0,005ct 18K Ø17¾ 4,4g
Utrop: 1 300 kr
Ring, med stenar 18K Ø17¼ 2,1g
Utrop: 600 kr
Parti guld, ca 21K defekt 7,5g
Utrop: 1 500 kr
Armringar, 3st 18K Ø6cm 21,6g
Utrop: 4 900 kr
Armring, i gult/vitt guld 18K öppningsbar 11,3g
Örhängen, ett par med pärlor 18K 1,1g
Utrop: 300 kr
Pärlcollier, odlade saltvattenspärlor med förgyllt silver lås 46cm
Ring, med stenar 14K Ø18¼ 2,1g
Parti guld, 14K defekt 3,2g
Utrop: 450 kr
Parti guld, 18K defekt 4,8g
Utrop: 900 kr
Parti guld, 14K defekt, några små delar ej guld, bruttovikt 10,9g
Ring, vitguld med gröna stenar och diamanter 3x ca 0,01ct 18K Ø17¾ 3,9g
Utrop: 1 200 kr
Ring, vitguld, med diamanter 12x ca 0,01ct 18K Ø17¾ 4,8g
Utrop: 1 700 kr
Herrur, Casio Edifice Chronograf i stål quartz med stållänk 20cm, små repor i glaset
Utrop: 950 kr
Parti guld, 18K graverat 3,7g
Utrop: 700 kr
Armband, 18K 15-17cm 1,2g
Utrop: 275 kr
Ring, med sten 14K Ø18¼ 1,9g
Tisdag 24 nov 2009