Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2009
Klubbad för
Herrur, Lagonda 18K automatisk plastglas med läderarmband, repor i glaset, skador på bakboetten, i behov utav service, Ingen funktions garanti
Knappar, ett par Skjortknappar Design C.F.Carlman i vitguld med blåa stenar 18K 3,9g i ask