1221 - 1240 av 1 501
1...616263...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2009

Klubbad för

Parti guld, 18K defekt 3,3g

Utrop: 600 kr

Parti guld, ca 21K defekt 1,7g

325 kr

Utrop: 375 kr

Ring, med diamant 0,14ct enligt gravyr, 18K Ø18 2,1g

Utrop: 1 100 kr

Örhängen, ett par 18K 0,8g

Utrop: 250 kr

Armband, Bismarck 18K 19cm 15,8g

Utrop: 3 300 kr

Armband, X-länk med satv 18K 20cm 26,2g

Utrop: 5 500 kr

Klackring, 18K Ø21½ 9g

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Herrur, Lagonda 18K automatisk plastglas med läderarmband, repor i glaset, skador på bakboetten, i behov utav service, Ingen funktions garanti

1 300 kr

Utrop: 950 kr

Knappar, ett par Skjortknappar Design C.F.Carlman i vitguld med blåa stenar 18K 3,9g i ask

Utrop: 1 800 kr

Parti guld, minst 18K defekt 16,5g

Utrop: 3 200 kr

Halskedja, Pansar i vitguld 18K 42cm 8,1g

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

Hänge, Hjärta med diamanter 5x ca 0,005ct 18K 2,1g

Utrop: 650 kr

Örhängen, ett par med pärlor 18K 1,5g

450 kr

Utrop: 350 kr

Örhängen, ett par med stenar 18K 5,6g

Utrop: 1 300 kr

Hänge, med pärla 18K 0,8g

Utrop: 225 kr

Parti guld, 18K delvis defekt 2,9g

Utrop: 550 kr

Halskedja, Venezia 18K 40,5cm 1,5g

Utrop: 350 kr

Halskedja, Singapore 18K 41,5cm 1,2g

Utrop: 275 kr

Parti guld, 18K graverat 5,1g

Utrop: 950 kr

Armband, X-länk 18K 19cm 19,7g

Utrop: 4 500 kr