Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2009
Elgitarr, Ibanez Mikro 3/4, made in China, snr: J0 70955835, repig baksida samt plektrumskyddet, i mjukt fodral
Pantvaror Elektronik
Kamera, digital Sony A200 DSLR Nr; 0815347 1 Objektiv Sony 18-70mm Nr:2350465, usk-kabel, tv-kabel, i väska, ej laddare, ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
Dator, bärbar Acer One Aspire 160Gb, (vit) Snr: lus040b188845368252535, med manual, med sladd och fodral
Litografi, sovande barn 156/250, sign Louis Bastin, Storlek ca 62x46cm, något lös i ram, skickas ej
Skål, i glas, Kosta Boda sign. B. Vallien 59372, Höjd ca12cm Øca25cm
Visa varaPantvaror Diverse
Konst, Blandteknik på teckning, Nils Zetterberg, Bilder kring en säkerhetsnål höjd ca 4cm bredd ca 21cm (bildyta)
Bålskål, porslin Kina 1800-tal, Kantondekor i emaljfärger, fond av gröna träd, slitage Øca40cm Höjd ca16,5cm, Sockel i trä medföljer, skickas ej