201 - 220 av 948
1...101112...48 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2009

Klubbad för

Silver, armband Pansar 20cm 22,7g

150 kr

Utrop: 50 kr

Silver, 12 stycken smörgåsknivar modell Svensk spetsig modell 404,7g

950 kr

Utrop: 225 kr

Herrur, Tissot Seastar Seven 18K graverad manuell med stållänk plastglas

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld, 23K med gravyr 16,4g

3 200 kr

Utrop: 3 600 kr

Herrur, Citizen Eco Drive Quartz i stål med stållänk (ej funktionsgaranti)

750 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Fossil Twist ME1020 Automatisk med läderband smårepor i plastglas

1 600 kr

Utrop: 475 kr

Herrur, Seiko Premier Kinetic Auto relay i stål med stållänk

Utrop: 700 kr

Herrur, Certina 18K manuell med sprucket plastglas utan band bruttovikt 27g

1 500 kr

Utrop: 900 kr

Trombone, Jupiter modell JSL-538 S.NR: H.02725 nyskick i väska

3 100 kr

Utrop: 1 700 kr

Gitarr, Yamaha med mic skadad botten + sarg utan case

800 kr

Utrop: 350 kr

Nysilver, ett schatull med nysilverbestick 38 delar engelsk modell

800 kr

Utrop: 450 kr

Gitarr, Jasmine med stålsträngar cataway mic.modell ES49C i softcase

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr, Yamaha modell ERG 121 utan case

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Kamera

Kamera,digital BenQ DC T850 8,0 megapixlar med laddare, kablar + manual i kartong

600 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

DVD, DVD-spelare Dantax med fjärrkontroll

200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

DVD, DVD/VCR-spelare DVP 3350V med fjärrkontroll

600 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, digitalkamera Sony Cyber-shot DSC-W120 laddare, USB-kabel,minneskort i kartong

700 kr

Utrop: 50 kr

Kanna, med lock något defekt metall

100 kr

Utrop: 50 kr

Tavlor, ett par litografier colorerade 21x18cm

425 kr

Utrop: 50 kr

Koppar, en midjekruka med lock ett stop slaglödda

400 kr

Utrop: 50 kr