1 HALSKEDJA, pansar 50cm, vikt 68.4g.
1 HÄNGE med äkta stenar ca 0.55 ct, vikt 26.6g.
3 RINGAR, 2 BERLOCKER, 1 KEDJA med hänge, 2 BITAR GULD, vikt 29.3g.
Utrop: 2 650 kr
4 RINGAR med äkta stenar.
Utrop: 1 600 kr
1 PAR LJUSSTAKAR, Mässing, skada.
Utrop: 1 000 kr
1 KERAMIKRUS, 1 SLEV, Tenn.
Utrop: 700 kr
1 LOKSET, Märklin, 2 VAGNAR, Märklin.
Utrop: 1 700 kr
1 ARMBANDSUR, Seiko.
Utrop: 900 kr
1 KIKARE, Kobica, i fodral 10*50.
Utrop: 400 kr
2 RINGAR, vikt 6.1g.
Utrop: 550 kr
1 PÄRLCOLLIER med guldlås i etui.
Utrop: 2 300 kr
1 TAVLA, R.Svensson med 2 st litografier.
Utrop: 750 kr
1 SILVERSKÅL, 1 SKED, 2 PUNCHBÄGARE.
Utrop: 300 kr
1 ARMBAND, 1 PÄRLCOLLIER, 1 ARMBANDSUR, 18K, vikt 11.0g.
Utrop: 2 000 kr
1 ARMBAND, 14K, vikt 20.9g.
Utrop: 1 200 kr
1 AIRBRUSH SPRAYPENNA i etui.
Utrop: 600 kr
1 AUKUSTISK GITARR, PRO Martin, i fodral.
1 GULD BROSCH, vikt 12.5g.
Utrop: 1 150 kr
1 DAMARMBANDSUR, Precimax 45717, 18K, br vikt 22.1g.
Utrop: 1 800 kr
1 HÄNGE med pärla och äkta stenar ca 0.20ct, 2 ARMBAND, vikt 11.2g.
Lördag 24 jan 1998
Förfallna panter / AVB
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm