321 - 340 av 410
1...161718...21 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 24 januari 1998

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 HALSKEDJA, pansar 50cm, vikt 68.4g.

Pantvaror Övrigt

1 HÄNGE med äkta stenar ca 0.55 ct, vikt 26.6g.

Pantvaror Övrigt

3 RINGAR, 2 BERLOCKER, 1 KEDJA med hänge, 2 BITAR GULD, vikt 29.3g.

Utrop: 2 650 kr

Pantvaror Övrigt

4 RINGAR med äkta stenar.

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 PAR LJUSSTAKAR, Mässing, skada.

650 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 KERAMIKRUS, 1 SLEV, Tenn.

450 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 LOKSET, Märklin, 2 VAGNAR, Märklin.

950 kr

Utrop: 1 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBANDSUR, Seiko.

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 KIKARE, Kobica, i fodral 10*50.

250 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

2 RINGAR, vikt 6.1g.

Utrop: 550 kr

Pantvaror Övrigt

1 PÄRLCOLLIER med guldlås i etui.

1 850 kr

Utrop: 2 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, R.Svensson med 2 st litografier.

Utrop: 750 kr

Pantvaror Övrigt

1 SILVERSKÅL, 1 SKED, 2 PUNCHBÄGARE.

425 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, 1 PÄRLCOLLIER, 1 ARMBANDSUR, 18K, vikt 11.0g.

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, 14K, vikt 20.9g.

1 050 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 AIRBRUSH SPRAYPENNA i etui.

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 AUKUSTISK GITARR, PRO Martin, i fodral.

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 GULD BROSCH, vikt 12.5g.

Utrop: 1 150 kr

Pantvaror Övrigt

1 DAMARMBANDSUR, Precimax 45717, 18K, br vikt 22.1g.

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 HÄNGE med pärla och äkta stenar ca 0.20ct, 2 ARMBAND, vikt 11.2g.