1 HALSKEDJA, 1 HÄNGE, vikt 3.1g.
Utrop: 275 kr
2 SABLAR med baljor.
Utrop: 1 600 kr
1 VIDEO med fjärr, Philips VR 6290/13.
Utrop: 1 100 kr
10 LITOGRAFIER, Salvador Dali, Japaneese Fairy Tales.
Utrop: 22 000 kr
3 RINGAR, vikt 7.5g.
Utrop: 675 kr
2 SKYTTEMÄRKEN, 18K, vikt 6.7g.
Utrop: 600 kr
1 TAVLA, James Coignard, litografi, 19/50, 100*65.
Utrop: 3 200 kr
1 TAVLA, Stig Borglind, etsning, "Akropolis".
Utrop: 3 000 kr
1 DAMUR, Longines, 14K, defekt, 1 RING med äkta sten ca 0.25ct, 1 PAR ÖRKNAPPAR.
3 RINGAR, 2 PAR ÖRHÄNGEN, 1 PAR ÖRHÄNGEN, stoppar saknas, 1 HÄNGE, vikt 15.2g.
Utrop: 1 400 kr
1 ARMBANDSUR, Rolex, 9556784, i etui, med äkta stenar och intyg.
Utrop: 150 000 kr
TEKANNA, Zetehlius, år 1840, skada.
Utrop: 4 000 kr
1 GITARR, Malmberg, i etui.
Utrop: 1 800 kr
1 HALSBAND, 1 PAR ÖRHÄNGEN, vikt 35.0g.
1 ARMBANDSUR, Roamer, 18K, br vikt 20.3g.
Utrop: 1 500 kr
1 KAMERA, Olympus AF- 10super, defekt.
Utrop: 200 kr
1 ARMBAND, vikt 8.5g.
Utrop: 775 kr
1 VÄGGUR, Skada.
Utrop: 3 500 kr
1 ARMBANDSUR, Seiko.
Utrop: 700 kr
Lördag 24 jan 1998
Förfallna panter / AVB
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm