241 - 260 av 410
1...121314...21 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 24 januari 1998

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 HALSKEDJA, 1 HÄNGE, vikt 3.1g.

Utrop: 275 kr

Pantvaror Övrigt

2 SABLAR med baljor.

1 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 VIDEO med fjärr, Philips VR 6290/13.

650 kr

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Övrigt

10 LITOGRAFIER, Salvador Dali, Japaneese Fairy Tales.

Utrop: 22 000 kr

Pantvaror Övrigt

Utrop: 22 000 kr

Pantvaror Övrigt

3 RINGAR, vikt 7.5g.

500 kr

Utrop: 675 kr

Pantvaror Övrigt

2 SKYTTEMÄRKEN, 18K, vikt 6.7g.

475 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, James Coignard, litografi, 19/50, 100*65.

2 500 kr

Utrop: 3 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Stig Borglind, etsning, "Akropolis".

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 DAMUR, Longines, 14K, defekt, 1 RING med äkta sten ca 0.25ct, 1 PAR ÖRKNAPPAR.

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

3 RINGAR, 2 PAR ÖRHÄNGEN, 1 PAR ÖRHÄNGEN, stoppar saknas, 1 HÄNGE, vikt 15.2g.

1 500 kr

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBANDSUR, Rolex, 9556784, i etui, med äkta stenar och intyg.

Utrop: 150 000 kr

Pantvaror Övrigt

TEKANNA, Zetehlius, år 1840, skada.

3 800 kr

Utrop: 4 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 GITARR, Malmberg, i etui.

2 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 HALSBAND, 1 PAR ÖRHÄNGEN, vikt 35.0g.

Pantvaror Övrigt

1 ARMBANDSUR, Roamer, 18K, br vikt 20.3g.

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERA, Olympus AF- 10super, defekt.

75 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND, vikt 8.5g.

650 kr

Utrop: 775 kr

Pantvaror Övrigt

1 VÄGGUR, Skada.

3 700 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBANDSUR, Seiko.

Utrop: 700 kr