1701 - 1708 av 1 708
1...848586 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 oktober 2009

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

Spel, X-Box-360 Mass Effect med manual i fodral

Utrop: 125 kr

Pantvaror Elektronik

Fuktmätare, Gann Uni 1 med 2 givare RH-T 37 samt B-50 med manual o väska, ej funktionsgaranti

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Samsung SGH-F480 Touchwiz med manualer, laddare, CD-skiva, USB-kabel, hörlurar, saknar mick delen till handsfree, kod 0000,dubbla batterilock,Ej funktionsgaranti, Bruksskick

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Sony Ericsson C510 med laddare, USB-kabel, Minneskortsadapter, Handsfree, Manualer, CD-skiva i kartong, Oanvänd, Operatörslåst till 3.

800 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, "Grinden" blandteknik, krita, akvarell, blyerts, signerad R.Högfeldt.(Robert) motivets mått ca 29,5x24cm. Inramad med glas

1 500 kr

Utrop: 9 000 kr

Fat, Gustavsbergs Argenta # 1035 formgiven av Wilhelm Kåge. diameter ca 30cm

Utrop: 3 000 kr

Tigersåg, Hilti modell WSR 1400-PE med blad i väska.

1 800 kr

Utrop: 2 500 kr

Verktyg, Skruvdragare Hilti SF121-A med laddare, manual samt diverse bits & borrar i väska, sliten, ej funktionsgaranti

850 kr

Utrop: 1 100 kr