Avslutad | Pant – Tisdag 27 oktober 2009
Klubbad för
Pantvaror Elektronik
Fuktmätare, Gann Uni 1 med 2 givare RH-T 37 samt B-50 med manual o väska, ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
Telefon, Samsung SGH-F480 Touchwiz med manualer, laddare, CD-skiva, USB-kabel, hörlurar, saknar mick delen till handsfree, kod 0000,dubbla batterilock,Ej funktionsgaranti, Bruksskick
Pantvaror Elektronik
Telefon, Sony Ericsson C510 med laddare, USB-kabel, Minneskortsadapter, Handsfree, Manualer, CD-skiva i kartong, Oanvänd, Operatörslåst till 3.
Tavla, "Grinden" blandteknik, krita, akvarell, blyerts, signerad R.Högfeldt.(Robert) motivets mått ca 29,5x24cm. Inramad med glas