Avslutad | Pant – Tisdag 20 oktober 2009
Damur, Rolex, Datejust, chronometer, refnr.69178 snr.R250619, automatisk, 18K, safirglas, datum, diamant index, presidentlänk 18K, skadad krona renoveringsbehov
Herrur, Breitling B-2, refnr.A42362 snr.142797, kronograf, stål, automatisk, safirglas, datum, fighterlänk repig, UTC refnr.0352 snr.A70174, i box med cert januari 2000, extra länkbitar
Herrur, Breitling, cockpit, chronometer, refnr.B49350 snr.963297, stål med guldraiders, automatisk, safirglas, datum, pilotlänk stål/guld, i box med cert Juli 2007 och extra länkbitar
Herrur, Tissot, manuell, i stål med läderarmband, äldre modell, ett bandstift trasigt
Herrur, Rolex submariner, guld/stål, automat, refnr.16613 snr.U243481, safirglas, datum, Fliplocklänk stål/guld
Herrur, Certina Ds Royal, stål med stållänk, chronograf, quartz, datum, safirglas, med cert och extra länkbitar
Herrur, Swatch, Irony, chronograf, quartz, stål, repigt plastglas, datum, stålarmband
Herrur, Breitling Super ocean, automatisk, refnr.A17040 snr.12277, stål, safirglas repor, datum, Professionallänk stål
Elgitarr, Fender Stratocaster, mexico, litet nagg i lack på baksida, i mjukt akustiskt fodral, saknar knopp på svajarm