581 - 600 av 1 036
1...293031...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 oktober 2009

Klubbad för

Hänge, med sten 18K 0,7g

Utrop: 225 kr

Hänge, 18K 0,3g

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, Venezia 18K 38cm 2,1g

Utrop: 500 kr

Hänge, 18K 1,8g

Utrop: 475 kr

Parti guld, skadat, defekt, 18K 3,1g

Utrop: 600 kr

Ring, tvåfärgad med diamanter 2xca.0,03ct 14K Ø17 1,9g

Utrop: 300 kr

Parti guld, defekt, 18K 6,1g

Utrop: 1 200 kr

Ring, tvåfärgad med diamant 1xca.0,02ct 18K Ø17 2,9g

Utrop: 900 kr

Armband, vitguld 18K 19cm 4,7g

Utrop: 1 200 kr

Armband, vitguld, ihåligt, små skador, 18K 21,5cm 7,7g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Halskedja, doserad Bismarck 18K 45cm 30,6g

Utrop: 7 300 kr

Armband, Bismarck 18K 20cm 14,2g

Utrop: 3 400 kr

Armband, tvåradigt pansar med berlocker, en med diamant 1xca.0,06ct, 18K 18cm 8,7g

Utrop: 2 300 kr

Ring, med små diamanter 18K Ø17¾ 1,2g

Utrop: 350 kr

Matsked, graverad, i silver, modell Snäck, år 1911

75 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar, ett par i silver, höjd: ca.27cm, små bucklor, vikt.959,7g år.1959, design P. Carlman

12 200 kr

Utrop: 3 400 kr

Ring, Klackring 18K med stenar Ø19 1/2 15,4g

Utrop: 3 500 kr

Plakett, cirka 20K 8g

Utrop: 2 100 kr

Plakett, cirka 21K 8g

Utrop: 2 100 kr

Hänge, 18K C 1,1g

Utrop: 325 kr