81 - 100 av 1 113
1...456...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 oktober 2009

Klubbad för

Ring, med stenar Ø 18 1/4 18K 4,9 g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, Cordell 49cm 18K 97,3 g

Utrop: 23 500 kr

Fickur, Chronometre Primator repig mindre skador defekt plastglas 14K bruttovikt 58,4 g

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Partiguld, defekt 18K 12,8 g

Utrop: 2 400 kr

Ring, graverad 18K 6,6 g

Utrop: 1 300 kr

Armband, Bismarck 19cm 18K 14,9 g

Utrop: 3 600 kr

Armband, Bismarck 19,5cm 18K 15,8 g

Utrop: 3 800 kr

Armband, X-länk 20cm 18K 48,4 g

Utrop: 11 600 kr

Herrur, Omega Seamaster 56135282stål Quartz extra länkbit Cert stämplat 0102 Rydbergs Ur

6 100 kr

Utrop: 5 800 kr

Partiguld, defekt 21K 203,6 g

Utrop: 45 000 kr

Armband, med myntliknande föremål 21K 82,9 g

15 800 kr

Utrop: 18 200 kr

Armring, med lås 21K 16,7 g

Utrop: 3 700 kr

2 Ringar, 21K 18,3 g

Utrop: 4 100 kr

Armband, Bismarck dubbel 19cm 18K 14,2 g

Utrop: 3 400 kr

Ring, tvåfärgad graveradØ 19 1/2 18K 6,5 g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, Bismarck defekt lås 18K 8,0 g

Utrop: 1 500 kr

Armband, X-länk 21cm 18K 17,2 g

Utrop: 4 100 kr

Armband, Bismarck 19cm 18K 11,9 g

Utrop: 2 900 kr

Partiguld, defekt 14K 17,3 g

Utrop: 2 400 kr

Armband, Pansar med säkerhetskedja 18K 23,7 g

Utrop: 5 700 kr