Ring, med stenar Ø 18 1/4 18K 4,9 g
Utrop: 1 200 kr
Halskedja, Cordell 49cm 18K 97,3 g
Utrop: 23 500 kr
Fickur, Chronometre Primator repig mindre skador defekt plastglas 14K bruttovikt 58,4 g
Partiguld, defekt 18K 12,8 g
Utrop: 2 400 kr
Ring, graverad 18K 6,6 g
Utrop: 1 300 kr
Armband, Bismarck 19cm 18K 14,9 g
Utrop: 3 600 kr
Armband, Bismarck 19,5cm 18K 15,8 g
Utrop: 3 800 kr
Armband, X-länk 20cm 18K 48,4 g
Utrop: 11 600 kr
Herrur, Omega Seamaster 56135282stål Quartz extra länkbit Cert stämplat 0102 Rydbergs Ur
Utrop: 5 800 kr
Partiguld, defekt 21K 203,6 g
Utrop: 45 000 kr
Armband, med myntliknande föremål 21K 82,9 g
Utrop: 18 200 kr
Armring, med lås 21K 16,7 g
Utrop: 3 700 kr
2 Ringar, 21K 18,3 g
Utrop: 4 100 kr
Armband, Bismarck dubbel 19cm 18K 14,2 g
Utrop: 3 400 kr
Ring, tvåfärgad graveradØ 19 1/2 18K 6,5 g
Halskedja, Bismarck defekt lås 18K 8,0 g
Utrop: 1 500 kr
Armband, X-länk 21cm 18K 17,2 g
Armband, Bismarck 19cm 18K 11,9 g
Utrop: 2 900 kr
Partiguld, defekt 14K 17,3 g
Armband, Pansar med säkerhetskedja 18K 23,7 g
Utrop: 5 700 kr
Tisdag 13 okt 2009
Förfallna panter / Svensk Pantbelåning AB